همراه اول اعلام کرد: اعمال تعرفه مکالمه داخل شبکه ۵۹۹ و خارج شبکه ۶۲۵ ریالی برای سیمکارت های دائمی

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

از امروز هزینه جابه‌جایی و بین‌شهری سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول حذف و تعرفه یکسان ۵۹۹ ریالی (درون شبکه) و ۶۲۵ ریالی (برون شبکه) در سراسر کشور اعمال شده است.
 
به گزارش فارس به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران، هزینه یک دقیقه تماس مشترک دائمی با خطوط دائمی و اعتباری همراه اول (شهری و بین‌شهری) و تلفن ثابت، به صورت یکسان در تمام کشور ۵۹۹ ریال تعیین و از ساعت ۲۴ روز ۱۵ مردادماه اعمال می‌شود.
 
از این پس مشترکین سیم کارت‌های دائمی اپراتور اول، از مزایایی نظیر «حذف دو پالس هزینه جابجایی حدود ۹۰ ریال در دقیقه، کاهش ۲۷ درصدی هزینه مکالمات بین‌شهری و تماس با ۸۷ میلیون مشترک همراه اول و تلفن ثابت در جای جای کشور با یک تعرفه» برای مکالمات داخل اپراتوری (همراه اول و تلفن ثابت) بهره‌مند می‌شوند.
 هزینه یک دقیقه تماس مشترک دائمی با خطوط دائمی و اعتباری همراه اول (شهری و بین‌شهری) و تلفن ثابت، به صورت یکسان در تمام کشور ۵۹۹ ریال تعیین و از ساعت ۲۴ روز ۱۵ مردادماه اعمال می‌شود.
بر اساس این گزارش، تعرفه هر دقیقه مکالمه برون اپراتوری مشترکین دائمی همراه اول (مکالمه با مشترکین اپراتورهای رایتل و ایرانسل) ۶۲۵ ریال محاسبه می‌شود.
 
تعرفه مکالمات همراه اول در ۱۰ سال اخیر با وجود نرخ بالای تورم و افزایش بی‌سابقه نرخ ارز مورد نیاز برای خرید تجهیزات فنی، ثابت بوده است.
 
زمان و تعرفه یکسان‌سازی سیم کارت‌های اعتباری همراه اول به زودی اعلام می گردد.

ایستنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ