همراه اول تهدید کرد: اگر تا اول اسفند بدهی خود را پرداخت نکنید سلب امتیاز می‌کنیم

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

همراه اول برای مشترکانی که به سبب بدهی دچار قطع سیم‌کارت شده‌اند، سه نوع جایزه تعیین و اعلام کرده اگر تا اسفندماه بدهی خود را پرداخت نکنند، خطوط قطع را سلب امتیاز می‌کند.
 
مشترکین دائمی همراه اول که سیم کارتشان به دلیل بدهی قطع شده است، با پرداخت بدهی خود، یک روز تا یک ماه مکالمه رایگان هدیه می گیرند.
 
به گزارش شرکت ارتباطات سیار ایران، مشترکینی که بدلیل بدهی، خطشان قطع شده، اگر آخرین (جدیدترین) قبض خود را از تاریخ یکم دی تا ۳۰ بهمن ماه ۹۲ پرداخت کنند، مشمول هدیه مکالمه رایگان داخل شبکه (شبکه همراه اول و تلفن ثابت) می شوند.
 
بر اساس این گزارش، مشترکینی که مبلغ بدهی شان در زمان پرداخت بیش از ۲۰۰ هزار تومان بوده و قبل از سال ۹۲ قطع بدهی شده اند، «یک ماه» مکالمه رایگان داخل شبکه و مشترکینی که مبلغ بدهی آنها در زمان پرداخت کمتر از ۲۰۰ هزار تومان و قبل از آغاز سال ۹۲ به سبب بدهی قطع شده اند، «یک هفته» مکالمه رایگان داخل شبکه هدیه خواهند گرفت.
 
همچنین مشترکینی که در سال ۹۲ قطع بدهی شده اند، در صورت پرداخت صورتحساب خود، «یک روز» مکالمه داخل شبکه رایگان هدیه می گیرند.
 
پس از پرداخت آخرین (جدیدترین) قبض توسط مشترک، معمولاً تا ۲۴ ساعت طول می کشد، تائید پرداخت قبض توسط بانک به همراه اول اعلام شود؛ پس از آن خط مشترک بلافاصله وصل شده و وی مشمول دریافت هدیه می شود. سپس پیامک تأیید پرداخت برای مشترک ارسال شده که در آن، به نوع و نحوه فعالسازی هدیه اشاره می شود.
 
مشترکین برای فعالسازی بسته هدیه خود، از زمان دریافت پیامک تأیید پرداخت، ۳۰ روز فرصت دارند در زمان دلخواه، هدیه پرداخت بدهی خود را به دو صورت «ارسال پیامکی عدد ۴۲۱ به سرشماره ۱۱۱» یا «شماره گیری کد دستوری #۴۲۱*۱۱۱*» فعال کنند.
 
مشترکین واجد شرایط برای بهره مندی از مزایای این طرح، باید با مراجعه به دفاتر و یا درگاه های ارتباطی مانند ۹۹۹۰، پورتال همراه اول، سامانه USSD بانک ها و …، نسبت به دریافت اطلاعات آخرین صورتحساب و پرداخت آن اقدام کنند. هدایای در نظر گرفته شده صرفاً به مشترکینی که سیم کارتشان به دلیل بدهی قطع شده و با پرداخت بدهی مجدداً وصل می شود، ارائه شده و شامل قطع هایی دیگر مانند قطع قضایی نمی شود.
 
در پایان این اطلاعیه تاکید شده پس از یکم اسفندماه، همراه اول طبق ضوابط و مقرراتی که متعاقباً اعلام خواهد شد، نسبت به سلب امتیاز خط مشترکین قطع بدهی که قبوض خود را پرداخت نکرده اند اقدام خواهد کرد.
     

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ