همه عمل های زیبایی بیانسه + عکس قبل و بعد از عمل

همه عمل های زیبایی بیانسه + عکس قبل و بعد از عمل

در این عکس ها می بینید که عمل زیبایی بیانسه شایعه نیست. درحقیقت بیانسه چندین عمل زیبایی انجام داده از جمله: عمل بینی، کوچک سازی لب، و….
در این عکس ها می بینید که عمل زیبایی بیانسه شایعه نیست. درحقیقت بیانسه چندین عمل زیبایی انجام داده از جمله: عمل بینی، کوچک سازی لب، و روشن سازی پوست، اما شایعه شده که بوتاکس هم انجام داده که این حقیقت ندارد.

بیانسه قبل و بعد از عمل بینی
همه عمل های زیبایی بیانسه + عکس قبل و بعد از عمل

گفته شده بیانسه بعد از ستاره شدن بینی خود را عمل کرده، شما می توانید عکس او را در دهه ۹۰ ببینید که پوستی تیره تر، بینی پهن تر و لب های درشت تر دارد. اما بیانسه خودش عمل بینی را منکر می شود.
اما شما می توانید در عکس ها ببینید که بینی بیانسه باریک تر و کوچک تر شده است. بینی او الان زیباتر است.
حتی جراح پلاستیک جفری اسپیگل انجام عمل را تایید کرده و گفته بیانسه حالا ظاهری فریبنده تر دارد.

بیانسه قبل و بعد از عمل لب
به نظر می رسد لب های بیانسه نسبت به قبل باریک تر شده! احتمال خیلی زیاد وجود دارد که او لب هایش را عمل کرده باشد. اما با آرایش زیرکانه هم می توان ظاهر لب ها را باریک تر یا پهن تر کرد، و اما عده ای معتقدند باریکی لب های بیانسه در نتیجه عمل جراحی است.

همه عمل های زیبایی بیانسه + عکس قبل و بعد از عمل
بیانسه قبل از کوچک سازی لب

روشن سازی پوست بیانسه قبل و بعد
همه عمل های زیبایی بیانسه + عکس قبل و بعد از عمل

شایعه شده که بیانسه پوستش را روشن تر کرده، و این قابل قبول است، چونکه فقط با آرایش به سختی می توان تمام پوست را روشن تر کرد. در عکس ها هم واضح است که پوست تیره طبیعی او روشن تر و زیباتر شده است.
همه عمل های زیبایی بیانسه + عکس قبل و بعد از عمل

در ملاقات بیانسه و جی زی با اوباما او پوست خیلی روشنی دارد

بیانسه قبل و بعد از لیپوساکشن
بیانسه در سال ۲۰۰۷ شکم بزرگ تری داشت، اما بعدا او را با اندامی زیباتر دیدیم. بنابراین گفته اند که او لیپوساکشن هم انجام داده.
شایعه شده که بیانسه به طور مرتب عمل لیپوساکشن (بیشتر در محدوده شکم و ران ها) را انجام می دهد تا چربی های اضافی را از بین بده و همیشه اندامی جذاب داشته باشد.

بیانسه و بوتاکس
گفته شده بیانسه بوتاکس هم انجام داده چون صورتش هیچ چروکی ندارد.
وقتی بیانسه ابروهایش را حرکت می دهد… پیشانی اش اصلا تکان نمی خورد، حتی به مقدار خیلی کم…

و اینجا یک سوال پیش می آید که آیا او بوتاکس کرده، جواب این سوال منفی است. درحقیقت او یک مربی سخت گیر داد که رژیم های سختی به او می دهد تا ظاهری جوان و بدون چروک داشته باشد، و البته او زیاد هم سنش بالا نیست!

به هرحال جراجی پلاستیک بیانسه یکی از بهترین جراحی پلاستیک ها بوده است و او ظاهری بسیار جذاب و فریبنده دارد. البته او پول زیادی دارد که می تواند هر جراحی که دلش خواست انجام دهد!
سیمرغ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ