هنرمند انتخاب آثار جشنواره تجسمی فجر را آغاز کردند

۲۰م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

انتخاب اولیه آثار پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجرآغاز شد.

به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر، ۳۶ هنرمند انتخاب و داوری آثار رشته‌های نقاشی، خوشنویسی، پوستر، سفال، نگارگری، مجسمه‌سازی، عکاسی، کاریکاتور و تصویرسازی پنجمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر را انجام می‌دهند.

با پایان مهلت ارسال آثار به پنجمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر انتخاب اولیه آثار مجسمه سازی، نگارگری، خوشنویسی و نقاشی در هفته جاری به پایان می‌رسد و پس از آن هنرمندان منتخب اصل آثار را برای انتخاب نهایی به دبیرخانه جشنواره ارسال می‌کنند.

در رشته‌های کاریکاتور، پوستر، عکس و تصویرسازی که انتخاب آثار در یک مرحله انجام می‌شود، اعضای هیئت انتخاب و داوری این چهار رشته در هفته آینده آثار را بررسی و انتخاب می‌کنند.

پنجمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته‌های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، سفال و سرامیک، تصویر‌سازی، مجسمه‌سازی، پوس‌تر، عکاسی، کاریکاتور و بخش مقالات علمی از ۱۴ بهمن تا ۱۲ اسفندماه سال جاری به دبیرکلی سیدعباس می‌رهاشمی از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر در تهران و استان‌ها برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/۳۱


آخرین خبرها
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *