هنرنمایی دیدنی و متفاوت با درختان ! + تصاویر

ممتاز نیوز: بیشتر مواقع چوبی که از  درختان بدست می آید برای هنرنمایی استفاده می شود اما عده ای نیز هستند که کار را یک پله فراتر برده اند و درخت را برای هنرنمایی انتخاب کرده اند.

هنر “کار بادرخت” یکی از جالبترین کارهایی است که این روزها بسیاری مشغول آن شده اند و حالا سعی دارند این هنر را بیش از این گسترش دهند زیرا جای کار آن در تمام دنیا مهیا است.

برای انجام این هنر نیاز به یک درخت جوان یا نهال تازه از جنسی است که چوب نرمی داشته باشد. هنرمنران نهالی را کاشته و وسیله های مختلف از میله های مخصوص تا جعبه و بشکه های کوچک را در مسیر رشد درخت قرار می دهند.

درخت پس از رشد مجبور است به نوعی از موانع عبور کند به همین دلیل شکلی خاص به خود می گیرد. پس از رشد کامل وسیله ها برداشته شده و اثر هنرمند نمایان می شود.

این کار برای شاخه ها نیز قابل انجام است اما بخش شاخه ها مربوط به مرحله دوم کار می شود جایی که درخت شکل خود را گرفته و حالا شاخه های تازه سبز شده آن نرم است. برخی از این درخت ها سال ها طول می کشد تا به شکل دلخواه تبدیل شوند.

هنرنمایی دیدنی و متفاوت با درختان ! هنرنمایی دیدنی و متفاوت با درختان ! هنرنمایی دیدنی و متفاوت با درختان ! هنرنمایی دیدنی و متفاوت با درختان ! هنرنمایی دیدنی و متفاوت با درختان ! هنرنمایی دیدنی و متفاوت با درختان !

گردآوری کننده: ممتاز نیوز

The post هنرنمایی دیدنی و متفاوت با درختان ! + تصاویر appeared first on .

  • هنرنمایی بی نظیر بر روی برگ درختان + تصاویر
  • تصاویری از دهکده رویایی یک زوج کاستاریکایی بر روی درختان
  • هنرنمایی شگفت انگیز دانش آموز چینی بر روی تنه درختان+عکس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *