هوآوی سومین تولیدکننده گوشی‌هوشمند در جهان شد

۲۱ام بهمن ،

بر اساس گزارش IDC، هوآوی در فصل چهارم سال ۲۰۱۲ به جایگاه سومین تولید کننده گوشی های هوشمند در دنیا دست یافت.
خاورمیانه، ۴ فوریه ۲۰۲۴: هوآوی، پیشرو در صنعت ارتباطات و اطلاعات، اکنون برای اولین بار در جایگاه یکی از سه تولید کننده برتر گوشی های هوشمند دنیا به گزارش IDC (IDC Worldwide Mobile Phone Tracker” January 24, 2013) قرار گرفته است.
IDC در گزارش تازه خود “Worldwide Mobile Phone Tracker” در فصل چهارم ۲۰۱۲، هوآوی را در جایگاه سومین سهم بازار دنیا در حوزه گوشی های هوشمند -بر مبنای تعداد ارسال گوشی (unit shipments)- مطرح نمود. هوآوی توانست از رقبای اصلی اش پیش افتاده و به نقطه اوج در تاریخ تولید کنندگان گوشی های هوشمند دست یابد.
با اینکه هوآوی سابقه ای بیش از ۲۰ سال در صنعت ارتباطات و اطلاعات دارد، به تازگی به کسب و کار گوشی های موبایل وارد شده است، و طبق برنامه قبلی اش قصد داشت تا سال ۲۰۲۴ یکی از سه تولید کننده برتر گوشی های هوشمند در دنیا باشد، این هدفی است که شرکت اکنون بر پایه پیش بینی هایش به آن دست یافته است.
گزارش IDC عنوان کرد، مجموعه محصولات هوآوی شامل گوشی های هوشمند ارزان قیمت پر طرفدار برای بازار انبوه، بعلاوه محصولات با تکنولوژی بالا و ارزشمند اَسِند (Ascend) که به افزایش سهم بازار هم کمک می کند، سخت افزار و نرم افزار منحصر به فرد هوآوی، می باشد.
همچنین هوآوی توانمندی و مهارت نوآوری خود را با ارائه باریکترین گوشی هوشمند دنیا Ascend P1s در سال قبل و معرفی Ascend Mate اولین گوشی هوشمند با صفحه نمایش ۶٫۱ اینچ در سال جاری، به نمایش گذاشته است.
آقای Jian Jiao مدیرعامل هوآوی دیوایس خاورمیانه اشاره کرد: ” با هوآوی ای که اکنون در جایگاه سوم تولید کنندگان گوشی هوشمند دنیا قرار گرفته است، ما به مرحله مهمی برای توسعه شرکتم و تغییر مکان چشم گیری در صنعت محصولات الکترونیک مصرفی رسیده ایم.”
با گوش دادن به نیازهای اصلی مشتریان و توسعه قدرت تحقیق و توسعه جهانی مان، موفق شدیم دستاوردهای ممتازی را به بازار مصرفی در کشورهای بیشتری از خاورمیانه و همه دنیا به ارمغان بیاوریم.
در ادامه توسعه بازار موبایل هوآوی در خاور میانه به تازگی گوشی Ascend G600 نیز وارد بازار خاورمیانه و ایران شده است.


iTanalyze.ir
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.