هواپیمای مالزیایی در افغانستان است و مسافران آن سالم هستند

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2014/04/14163d2450f69f7be8ad2a4d1000a986.jpg

به گزارش شبکه العالم، یک روزنامه روسی به نقل از برخی منابع امنیتی مدعی شده که هواپیمای مالزیایی در نزدیکی قندهار افغانستان فرود آمده و مسافران آن در سلامت به سر می برند.

روزنامه روسی «سکوفکسی کمسو مولیتس» بدون ذکر نام منابع امنیتی مذکور نوشت: هواپیمای ناپدید شده مالزی اکنون در نزدیکی قندهار است و یکی از بال های آن شکسته، اما همه مسافران آن زنده هستند.

این منبع می افزاید: خوشبختانه همه مسافران زنده هستند، اما حال آنها چندان خوب نیست. مسافران به هفت گروه تقسیم شده اند و تروریست های رباینده هواپیما احتمالا قصد دارند تا با آمریکایی ها و یا چینی ها وارد مذاکره شوند.

به گفته یفجینی کازمینوف کارشناس فنی هوانوردی، هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ می تواند بر روی باندهای خاکی با طول حدود ۲۰۰۰ متر هم فرود آید، هرچند چنین فرود اضطراری موجب تخریب برخی از اجزاء هواپیما می شود.

این ادعا در حالی مطرح شده که به گفته “سازمان جهانی سلامت هوانوردی”، مقامات تایلند، هند و پاکستان در ۲۱ مارس گذشته اعلام کرده بودند که هواپیمای مالزی از آسمان کشورشان عبور نکرده است و رادارها عبور چنین هواپیمایی را ثبت نکرده اند.

تا این لحظه ۷نظر ثبت شده
 1. سمیه گفت:

  این خبر صحت نداره.به نظر من این هواپیما سقوط کرده و در اعماق اقیانوس است

  • رضابهبودی زاده گفت:

   منم با شما کاملاًموافقم

 2. نام شما... گفت:

  شما ایرانیهای بی وجدان و حامی تروریزم هنوز که هنوز است خر تشریف دارید و هیچگاه هم آدم نمیشوید باین خبرهای دروغ و پیش پا افتاده. خجالت بکشید

  • Riba گفت:

   شخصیت داشته باش چرا جمع می بندی،از این ادمای بیکار همه جای دنیا زیاد هست!

 3. محمدمهدی گفت:

  کذب محضه

 4. سجاد گفت:

  همش علکیه

 5. سعيد گفت:

  به نظر من که أین خبر صحت نداره

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *