هووی « بانو بلانش » در کلاه پهلوی ! + عکس

۶ م دیماه ،

همچنین در قسمت پانزدهم کلاه پهلوی ، فرخ با حضور در میهمانی سیمسون، اطلاعاتی دربارهٔ «تره گانو» عموی بلانش دریافت می کند و …

ممتازنیوز: با پخش قسمت پانزدهم سریال تلویزیونی «کلاه پهلوی»، مخاطبان شاهد آغاز بازی «بهاره کیان افشار» بازیگر نقش شادی در این سریال خواهند بود.

 با پخش قسمت پانزدهم سریال تلویزیونی «کلاه پهلوی»، مخاطبان شاهد آغاز بازی «بهاره کیان افشار» بازیگر نقش شادی در این سریال خواهند بود، شادی از شخصیت هایی است که در قسمت های اول سریال که قصه در فرانسه اتفاق می افتاد، در سریال حضور داشت و در قسمت های قبل نیز گهگاه وارد قصه شده است. فرخ قرار بود ابتدا با شادی ازدواج کند اما به سبب پاسخ منفی شادی به وی، سرانجام با بلانش ازدواج کرد.

ورود شادی به سامان با کلنگ زنی «مریضخانه سامان» و آغاز ساخت این بنا همراه است.همچنین در قسمت پانزدهم کلاه پهلوی ، فرخ با حضور در میهمانی سیمسون، اطلاعاتی دربارهٔ «تره گانو» عموی بلانش دریافت می کند و سیمسون ذهنیت او را نسبت به بلانش تخریب می کند. فرخ نیز پس از حضور در سامان و اطلاع از انتخاب پوشش «چادر» از سوی همسرش، نسبت به رفتار بلانش خشمگین و با او درگیر می گردد اما بلانش که تحت تاثیر شخصیت میرزا رضا قرار گرفته، همچنان بر حفظ حجاب خود اصرار می ورزد.سریال تلویزیونی «کلاه پهلوی» در ۵۴ قسمت به کارگردانی «سیدضیاءالدین دری» و به تهیه کنندگی«محمد رضا تخت کشیان» در شبکه یک سیما ساخته شده و پنج ماه از آغاز پخش آن میگذرد.

 پخش سریال کلاه پهلوی تا پاییز سال آینده ادامه خواهد داشت.

منبع:شبکه ایران


.
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. آذر گفت:

    خوب بازی کرد اما من دوسش ندارم

  2. amir.ahr گفت:

    رفتن بلانش خیلی ساده بود ولی در عین حال وقتی به یادش می افتم گریه ام می گیره

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *