هیات داوران بخش نقاشی پنجمین جشنواره تجسمی فجر معرفی شدند

۵ م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

داوران بخش نقاشی پنجمین جشنواره بین‌المللی تجسمی فجر با نزدیک شدن به روزهای پایانی مهلت ارسال آثار این دوره از جشنواره معرفی شدند.

به گزارش هنرآنلاین، مرتضی افشاری‏‌فرکی، مصطفی ندرلو و اصغر کفشچیان‏‌مقدم انتخاب و داوری بخش نقاشی این دوره از جشنواره تجسمی فجر را بر عهده دارند.

مرتضی اسدی؛ دبیر بخش نقاشی پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر با اعلام این خبر گفت: این سه داور هم انتخاب آثار را بر عهده دارند و هم هیات داوران می باشند. این هنرمندان از جمله کسانی می باشند که می‌توانند دربارهٔ آثار موضوعی که در این دوره از جشنواره در نظر گرفته شده است؛ صاحب نظر باشند و این عرصه را خوب می‌شناسند.

وی افزود: به داوران این بخش اطمینان کاملی وجود دارد. شخصا در کار انتخاب و داوری این هیات دخالتی نمی‌کنم و تنها ناظر خواهم بود تا هدف جشنواره تامین شود و کیفیت مطلوبی در آثار انتخابی داشته باشیم.

دبیر بخش نقاشی پنجمین جشنواره بین‌المللی تجسمی فجر با بیان این نکته که در داوری همه باید به رای داورانی که سالهاست در این زمینه کار می‌کنند، احترام بگذارند.

بخش نقاشی پنجمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر با موضوع «ایثار و فداکاری» برگزار می‌شود و هر هنرمند در این رشته نقاشی می‌تواند حداکثر پنج اثر به جشنواره ارائه کند. شرکت کنندگان این بخش نیز باید طبق قوانین اعلام شده در فرم ثبت نام پایگاه اینترنتی، تصاویر آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

هنرمندان برای شرکت در پنجمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر می‌توانند آثار خود را تا ۱۵دی ماه سال جاری از طریق پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.ivafestival.ir ارسال کنند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره بین‌المللی تجسمی فجر؛ پنجمین دوره این فستیوال در رشته‌های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، سفال و سرامیک، تصویرسازی، مجسمه‌سازی، پوستر، عکاسی و کاریکاتور و بخش مقالات علمی از ۱۴ بهمن تا ۱۲ اسفندماه سال جاری؛ به دبیرکلی سیدعباس میرهاشمی از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر در تهران و استان‌ها برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/۳۱


آخرین خبرها
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *