وام شهریه در ردیف مناسبترین وامها و وام تغذیه دارای کمترین آرا

وام شهریه در ردیف مناسبترین وامها و وام تغذیه دارای کمترین آرا

پورتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر: وام تحصیلی در این رای گیری دارای ۳۳٫۳ درصد، وام مسکن دارای ۱۱٫۸ درصد، وام دانشجویان ممتاز دارای ۷٫۲ درصد و وام خوابگاه دارای ۲٫۲ درصد رای از سوی دانشجویان شده است.
در نظر سنجی که صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از دانشجویان متقاضی دریافت انواع وامها به عمل آورده است وام شهریه در ردیف مناسبترین وامها قرار دارد و وام تغذیه دارای کمترین آرا است.

۴۴ درصد دانشجویان در میان انواع وامها از جمله شهریه، تحصیلی، دانشجویان ممتاز، تغذیه، خوابگاه و مسکن، وام شهریه را مناسبترین وام صندوق رفاه اعلام کردند.

این در حالیست که رای ۱٫۶ درصدی دانشجویان به وام تغذیه، در ردیف آخر این وامها قرار گرفته است.

وام تحصیلی در این رای گیری دارای ۳۳٫۳ درصد، وام مسکن دارای ۱۱٫۸ درصد، وام دانشجویان ممتاز دارای ۷٫۲ درصد و وام خوابگاه دارای ۲٫۲ درصد رای از سوی دانشجویان شده است.

پیش از این منصور حبیب پور گودرزی – قائم مقام صندوق رفاه دانشجویان درباره مبلغ وامی که دانشجویان در سال تحصیلی گذشته برای وام تغذیه استفاده کرده اند، گفت که از مجموع چند میلیارد تومانی که برای وام تغذیه پیش بینی شده بود تنها ۸۴ میلیون تومان در کل دانشگاههای کشور برای وام تغذیه از سوی دانشجویان استفاده شد.

وام شهریه

 

وام

 

وام تغذیه

 

رای گیری


پورتال اخبار دانشگاهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ