وام ضروری به حساب بانکی ۶۰ هزار بازنشسته کشوری واریز شد

۱۶م دیماه ،

وام ضروری به حساب بانکی ۶۰ هزار بازنشسته کشوری واریز شد | چاپ |
شنبه ۱۶ دی ساعت ۱۱:۵۲

بینا- مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از واریز وام ضروری به حساب بانکی ۶۰ هزار نفر از بازنشستگان و موظفین خبر داد. به گزارش بینا، ایراندخت عطاریان گفت : بیش از ۲۷۰ هزار نفر بازنشستگان و موظفین برای دریافت وام ضروری در سامانه اینترنتی صندوق بازنشستگی کشوری ثبت نام کردند که چون تعداد متقاضیان واجد شرایط بیشتر از اعتبار تعیین شده بود از طریق قرعه کشی برندگان این دوره انتخاب شدند.
وی با اشاره به حمایت دولت از بازنشستگان اظهار داشت : امسال حدود ۷۵ میلیارد تومان برای پرداخت وام ضروری به بازنشستگان اختصاص داده شده که این مبلغ از روز یکشنبه ۱۷ دی ماه به حساب سپهر بازنشستگان واجد شرایط واریز شده است.
عطاریان گفت : میزان وام ضروری حداکثر ۵/۱ میلیون تومان است و اقساط آن ۳۶ ماهه بوده و کارمزد آن ۴ درصد خواهد بود.
مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری افزود : امتیازاتی چون میزان حقوق بازنشستگی ، سنوات بازنشستگی و عدم دریافت وام در سالهای قبل از جمله پارامتر هایی است که در پرداخت وام ضروری به بازنشستگان و موظفین مورد توجه واقع شده است.
عطاریان تاکید کرد : اسامی بازنشستگان و موظفین وام گیرنده بر روی پایگاه اینترنتی صندوق بازنشستگی کشوری قراردارد و علاوه بر آن از طریق پیامک نیز پرداخت وام ضروری به اطلاع بازنشستگان می رسد.
وی در پایان با اشاره به اینکه در سه سال قبل به ۲۰۰ هزار نفر از بازنشستگان وام ضروری پرداخت شده است اظهار داشت این اقدام صندوق بازنشستگی کشوری با هدف افزایش رفاه اجتماعی صورت گرفته و اگر مساعدت و حمایت های دولت نبود به طور قطع این نوع خدمات برای بازنشستگان به اجرا در نمی آمد بنابراین سبب مسرت و خوشحالی است نیازهای اقتصادی و معیشتی بازنشستگان همچنان مورد عنایت و توجه خاص دولت خدمتگزار است.


RSS
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. محمد رضا دقیقی گفت:

    اگر به همه میدادنند عادلانه بود به بقیه بازنشسته ها وام خودرو بدهند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *