واکنش آیت​الله مصباح به کاندیداتوری جلیلی

۲۴اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

کامران باقری لنکرانی در جمع طلاب اصفهان گفت: علامه‌ مصباح به من گفتند با آمدن جلیلی اتفاق تازهی نیفتاده است و شما به تبلیغ گفتمان خود ادامه ‌دهید.

ممتازنیوز: کامران باقری لنکرانی در جمع طلاب اصفهان گفت: علامه‌ مصباح به من گفتند با آمدن جلیلی اتفاق تازهی نیفتاده است و شما به تبلیغ گفتمان خود ادامه ‌دهید.

وی همچنین گفت: حل مشکلات دهه نود با راهکارهای دهه هفتاد امکان‌پذیر نیست و باید برنامه‌هایی با نوآوری مبتنی بر آرمان‌های انقلاب اسلامی داشته باشیم.

لنکرانی افزود: با توجه به شرایط موجود، معرفی‌کردن کاندیدا توسط جبهه پایداری کار خوبی بود. زیرا هنوز امکان رقابت میان اصولگرایان وجود دارد. اگر هاشمی در دور اول احتمال رأی داشته باشد، در دوم مطمئنا رأی نمی‌آورد.

قاسم روانبخش نماینده جبهه پایداری در دانشکده کشاورزی دانشگاه گیلان «دوری و اجتناب از بلندپروازی در شعار کاندیداها» را یک اصل ضروری بیان و اظهار کرد: کاندیداها باید به شعارهای واقع‌گرایانه بپردازند و از شعارهای آرمان‌گرایانه اجتناب کنند.

وی از رونمایی برنامه دولت یازدهم در جبهه پایداری خبر داد و گفت: زمانی که برنامه دولت یازدهم در خدمت آیت‌الله مصباح یزدی قرار گرفت وی بر روی بعضی از برنامه‌های خط قرمز کشیدند و گفتند این برنامه‌های بلند پروازانه است.

نماینده جبهه پایداری یکی از اشکالات برنامه‌های تدوین شده دولت احتمالی لنکرانی را «از بین بردن ربا در جامعه به طور کامل» دانست و گفت: آیت‌الله مصباح یزدی در این خصوص فرمودند که باید در این برنامه این‌گونه عنوان می‌شد که در کاهش ربا تلاش خواهیم کرد. 

خبرگزاری تسنیم/ ایسنا


نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ