واکنش جالب باراک اوباما به تمسخر خود از سوی کلینت ایستوود: طرفدار پروپاقرص این مرد هستم!

واکنش جالب باراک اوباما به تمسخر خود از سوی کلینت ایستوود: طرفدار پروپاقرص این مرد هستم!واکنش جالب باراک اوباما به تمسخر خود از سوی کلینت ایستوود: طرفدار پروپاقرص این مرد هستم!
تاریخ درج : ۱۳ شهریور
سرفصل : در حاشیه سینما   |   منبع خبر : وب سایت تخصصی سینمایی سینمانگار
خلاصه مطلب : “باراک اوباما”، رئیس جمهور آمریکا در واکنش به سخنان “کلینت ایستوود” در گردهمایی ملی جمهوری‌خواهان از این گارگردان کهنه‌کار تعریف کرد.

“باراک اوباما”، رئیس جمهور آمریکا در واکنش به سخنان “کلینت ایستوود” در گردهمایی ملی جمهوری‌خواهان از این گارگردان کهنه‌کار تعریف کرد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از آسوشیتدپرس، “اوباما” گفت «من طرفدار پروپاقرص کلینت ایستوود هستم.» این درحالی است که “ایستوود” در گردهمایی ملی جمهوری خواهان، پیش از آنکه “میت رامنی” سخنرانی خود را شروع کند صندلی خالی را به نشانه “باراک اوباما” مخاطب خود قرار داد و او را مورد تمسخر قرار داد و افزود “اوباما” به وعده‌های خود عمل نکرده است.
 
“اوباما” در مصاحبه‌ای با «یواس‌ای تودی» که یکشنبه منتشر شد گفت این کارگردان و بازیگر برنده اسکار «بازیگری بزرگ است که در کارگردانی حتی بهتر از بازیگری است.» وقتی از “اوباما” پرسیده شد آیا با شنیدن حرف‌های “ایستوود” ناراحت شده، از پاسخ دادن طفره رفت.
 
رئیس جمهور آمریکا گفت: «اگر خیلی راحت از چیزی ناراحت شوید، بهتر است دنبال شغل دیگری بگردید.»
 
“اوباما” پس از صحبت‌های “ایستوود” در صفحه توئیتر خود به شوخی نوشته بود: «صندلی خالی نبود» و عکسی از خود نشسته روی صندلی را زیر این نوشته قرار داده بود.
 

نظرات خوانندگان


سینما نگار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *