واکنش جهانگیری و وزیر دفاع به شهادت رئیسی و همراهانش در سانحه بالگرد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و معاون اول دولت دوازدهم شهادت رئیسی را تسلیت گفتند.

واکنش جهانگیری و وزیر دفاع به شهادت رئیسی و همراهانش در سانحه بالگرد

به گزارش خبرگزاری ممتاز نیوز، امیر محمدرضا آشتیانی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و اسحاق جهانگیری، معاون اول دولت دوازدهم شهادت رئیسی و همراهانش را تسلیت گفتند.

در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس با اشاره به شهادت سیدابراهیم رئیسی و همراهانش در سانحه سقوط بالگرد، نوشت:

‏إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

‏آهوشدن که قسمت هرکس نمی‌شود
‏ضامن‌ترین امام تو را در برگرفت

‏خادم‌الرضا آیت‌الله رئیسی، خدمتگزارمحبوب ملت ایران وهمراهان محترم ایشان، درایام ولادت امام‌رضا(ع)، درمیدان “جهادِ خدمت به مردم ” به‌ شهادت رسید و مهمان آن امام‌مهربان شدند.

همچنین اسحاق جهانگیری نیز طی پیامی اعلام کرد:

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

سقوط بالگرد حامل رییس محترم جمهور و همراهان لحظات سختی را بر کشور، نظام و مردم رقم زد. حال خبر ناگوار جان باختن در راه خدمت به میهن رسید. خداوند حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور محترم و همراهان از جمله آیت الله آل هاشم امام جمعه عزیز تبریز ،دکتر امیرعبداللیهان وزیر محترم امور خارجه و استاندار محترم آذربایجان شرقی و مسئول تیم حفاظت را قرین رحمت خویش فرماید و به خانواده های سوگوار صبر و به دولت محترم انسجام و توان بیشتر خدمت، و به ملت شریف و آگاه ایران وحدت و همبستگی و قدرت عبور از نگناها و نگرانی ها عنایت فرماید.

من این مصیبت جانگداز را به مقام معظم رهبری و ارکان نظام و دولت و مردم تسلیت می گویم. ملت هوشیار ما در مقاطع دشوار و حساس دهه نخست انقلاب نشان داده است که می تواند حوادثی سخت را از این دست با سرمایه توکل به خداوند، اعتماد به نظام، تاب آوری خویش و امید به آینده پشت سر بگذارد.

اکنون هم زمان آن است که تمامی جریان های سیاسی به رغم همه مسائل و مشکلات و اختلاف نظرها، به آینده ایران و ضرورت وحدت و همبستگی ملی و تامین آرمان و خواسته های ملت بیندیشند و در این راه بکوشند.

خداوند حافظ و ناصر این ملک و ملت باد.

۲۷۲۱۱

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ – ۰۹:۱۸

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.