واکنش جیرانی به خبر ساخت فیلم انتخاباتی روحانی؛ نه تأیید می‌کنم نه تکذیب

ایران > انتخابات
حضور جیرانی در جلسه انتخاباتی حسن روحانی در یکی دو روز قبل حاشیه‌های فراوانی را برای او به وجود اورده است. جیرانی در واکنش به این خبرها می‌گوید: خبر ساخت فیلم انتخاباتی حسن روحانی نامزد انتخابات را نه تایید و نه تکذیب می‌کنم.

تسنیم نوشت: حضور فریدون جیرانی همایش کاندیداتوری روز پنجشنبه حسن روحانی یکی از نامزدهای شرکت در انتخابات خرداد گمانه‌هایی را مبنی بر ساخت فیلم انتخاباتی این چهره‌ در رسانه‌ها به وجود اورده است.

جیرانی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، اگرچه رسما این مسئله را تأیید نکرد اما صحبت‌های مبهم او در مورد تکذیب ساخت فیلم انتخاباتی به ابهامات بیشتر دامن زد.

جیرانی با بیان اینکه فعلا قصد ساخت فیلم انتخاباتی برای هیچ کاندیداتوری را ندارد گفت: خبر ساخت و تولید فیلم انتخاباتی حسن روحانی نامزد یازدهمین دوره ریاست جمهوری را هم نه تأیید و نه تکذیب می‌کنم.

جیرانی در مورد سبب شرکت در این برنامه انتخاباتی گفت: در جلسه چند روز قبل بنا به دعوت یکی از دوستان حاضر شدم، اما در این جلسه هیچ گونه صحبتی در مورد ساخت فیلم انتخاباتی نشد.

هنوز چند ماه مانده به آغاز فعالیت‌های تبلیغاتی نامزدها ظاهرا بسیار از نامزدها برنامه‌ریز برای ساخت فیلم انتخاباتی را آغاز کرده‌اند و در روزهای آینده باید شاهد تکذیب‌ها و تاییدهای دیگری از این جنس باشیم.

روز قبل یکی از نزدیکان علی لاریجانی خبر ساخت فیلم تبلیغاتی او توسط مجید مجیدی را تکذیب کرد.ظاهرا رقابت در سینمای ایران در ماه‌های آینده علاوه بر گیشه‌ها بر صفحات تلویزیون در شب‌های انتخابات هم قرار است پیگیری شود.


RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *