واکنش رویانیان به اظهارات جنجالی علی کریمی

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

محمد رویانیان

 

خانه ممتازنیوز: محمد رویانیان، در واکنش به صحبت‌های علی کریمی اظهار داشت: به نظر من آقای کریمی جزو خانواده پرسپولیس است و مانند فرزندی است که از خانواده‌اش ناراحت است و تصمیم گرفته خانواده خود را بکوبد. ما هم حرفی نداریم. به نظر شما باید در پاسخ فرزند پرسپولیس چه چیزی بگویم؟

وی افزود: ابتدا ایشان در مورد هامبورگ و مهدوی‌کیا صحبت کرده که برای روشن شدن اذهان عمومی من پاسخ می‌دهم. برای اینکه مهدوی‌کیا خداحافظی از فوتبال داشته باشد هیئتی را به آلمان فرستادیم و مذاکراتی با هامبورگی‌ها داشتیم تا بتوانیم یک خداحافظی در شان مهدوی‌کیای با تعصب، باغیرت و بااخلاق داشته باشیم.

مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: پس از این ماجراها مهدوی‌کیا به دفتر من آمد و درخواست کرد که این اتفاق نیفتد. او گفت اگر هامبورگ بخواهد به ایران بیاید معلوم نیست که بازیکنان قدیمی این تیم به ایران سفر کنند یا خیر. دوما هم گفت شاید بازیکنان عادی با خود به ایران بیاورند و از طرفی دیگر هزینه‌ها برای باشگاه پرسپولیس بسیار می‌شود که من واقعا از این صحبت‌های مهدوی‌کیا لذت بردم.

رویانیان ادامه داد:‌ مهدی خودش در دفتر من خواست این بازی برگزار نشود و سبب اصلی اش هزینه بسیار بود به همین سبب ما هم به سمت ایتالیایی‌ها رفتیم.

وی در مورد پرداختی باشگاه پرسپولیس به دایی گفت: از مدت زمان پرداخت ما به دایی قبل بود ولی ما سعی کردیم مبلغی را به ایشان که بسیار هم نبود پرداخت کنیم اما مثل اینکه بعضی‌ها نمی‌دانند دایی وقتی که به پرسپولیس آمد یک کلام در مورد طلب‌‌های قبلی‌اش حرفی نزد. ما به بقیه کادر فنی دایی ۳۰ و ۲۰ درصد پول داده‌ایم اما حرف‌هایی که در مورد دریافتی دایی می‌گویند درست نیست البته قبول دارم وظیفه من است در فاصله دو نیم فصل به بازیکنان به یک اندازه پول بدهم که امیدوارم این اتفاق بیفتد و بچه‌ها با خیال راحت کار خود را دنبال کنند.

رویانیان تاکید کرد:‌ امیدوارم آنهایی که می‌خواهند بمانند، بمانند ولی مطمئن باشید ما نمی‌خواهیم در این فوتبال بمانیم چون من در زندگی‌ام فوتبال نیست و فوتبالی نخواهم شد و نیستم. خدا به من این فرصت را داد تا در کنار دوستان به پرسپولیس خدمت کنم. از حرف‌های کریمی ناراحت نشدم.

مدیرعامل قرمزپوشان یادآور شد: از بعضی‌ می‌خواهم نگران پرسپولیس نباشند. سؤال من اینجاست برای کدام اسطوره مثل دایی و کریم باقری و بسیار‌های دیگر به جز عده ای معدود، خداحافظی باشکوه داشتیم؟ نظر من این است مهدی مهدوی‌کیا با اخلاق، حرفه‌ای، شریف و بدون حاشیه است و در زمانی که از فوتبال رفت رئیس جمهور، وزرا و همه گفتند برایش بازی خداحافظی برگزار کنیم اما هیچکس جلو نیامد. ولی من به عشق مهدوی‌کیا و مرام حرفه‌ای و با اخلاقش بدون اینکه خودش در جریان باشد، اگر خدا این توفیق را به من بدهد انجام وظیفه می‌کنم تا شرمنده این مرد بزرگ نشوم.

وی افزود: با تمام وجود تلاش می‌کنم تا برای آقامهدی این مراسم را برگزار کنم. انشاءالله خدا به من کمک کند اما آقایان ناراحت نباشند. طبق وظیفه‌ام سعی می‌کنم شرایط را برای پرداخت مطالبات بازیکنان در نیم فصل را مهیا کنم البته به خاطر وظیفه‌ای که در قبال بازیکنانم دارم نه حرف بعضی بازیکنان. باز هم اصرار می‌کنم بعضی‌ها نگران پرسپولیس نباشند.

فارس

http://khanevarzesh.com | خانه ورزش
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *