واکنش کهکشانی‌ها به پیروزی در سانتیاگو برنابئو

گردآوری توسط گروه ورزش ممتاز نیوز

پورتال  ایران

گلزنان رئال مادرید از پیروزی برابر ویارئال خوشحال هستند. آنها تیم خود را شایسته کسب سه امتیاز در این دیدار دانستند.

پورتال  ایران

رئال مادرید با پیروزی پرگلی که برابر ویارئال به دست آورد موقتا به صدر جدول رده‌بندی صعود کرد.

بازیکنان رئال از پیروزی خانگی خود خوشحال هستند. کریم بنزما که در غیاب رونالدو ستاره اول تیمش بود دو گل به ثمر رساند تا تعداد گل‌هایش با پیراهن رئال مادرید به عدد ۱۰۴ برسد و با تعداد گل‌های رونالدو، ستاره برزیلی سابق کهکشانی‌ها برابر شود. او پس از پایان بازی گفت: از این پیروزی خوب بسیار خوشحال هستم. خوشحال‌ترم از این که با دو گلی که به ثمر رساندم با تعداد گل‌های رونالدوی برزیلی مساوی شدم. این افتخار بزرگی برای من است که در کنار رونالدو قرار می‌گیرم.

او افزود: براین باورم که بازی به بازی در حال بهتر شدن هستیم. ما می‌توانیم در فصل جاری در رقابت‌های مختلف جام کسب کنیم. باید به این عملکرد خود ادامه دهیم و روند پیروزی‌های خود را حفظ کنیم.

مهاجم فرانسوی رئال درباره محرومیت سه جلسه ای رونالدو گفت: این واقعا یک مجازات غیرعادلانه بود با این حال نمی‌توانیم کاری انجام دهیم و باید با آن کنار آمد. چاره‌ای نداریم و باید جای خالی رونالدو را پر کنیم. رونالدو بهترین بازیکن جهان است و بدون شک نبود او تاثیرگذار خواهد بود. ما همواره از او حمایت خواهیم کرد.

بنزما در پایان سخنان خود به ستایش از خسه پرداخت و گفت: او بازیکن جوانی است و آینده درخشانی دارد. او به سرعت در حال پیشرفت است و مطمئنا حضورش به ما کمک خواهد کرد.

گرت بیل هم که گل نخست کهکشانی‌ها را در این دیدار به ثمر رساند، گفت: از این پیروزی سخت بسیار خوشحال هستم. رئال در دیدار امشب برابر یک تیم خوب به پیروزی رسید. امیدوارم که در دیدارهای آینده هم به پیروزی برسیم. بعد ازآسیبی که داشتم خوب ظاهر شدم و گل هم به ثمر رساندم. آنچه مهم بود پیروزی تیم و کسب سه امتیاز بود. خوشبختانه با این پیروزی به صدر جدول بازگشتیم و این بسیار خوشحال کننده است. بسیار مهم است که بتوانیم در خانه به پیروزی برسیم و فوتبال زیبایی را ارائه دهیم.

خسه یکی دیگر از گلزنان رئال مادرید در دیدار برابر ویارئال بود. او پس از پایان بازی گفت: بازی خوبی را برابر ویارئال به میدان گذاشتیم. می‌دانستیم که بازی سختی خواهد بود اما اطمینان داشتیم که پیروز این دیدار خواهیم بود. کسب سه امتیاز در این دیدار بسیار حیاتی بود و خوشبختانه به هدف خود دست یافتیم روز خوبی برای ما بود.

او افزود: روند بازی‌های خوب خود و پیروزی‌های پیاپی را ادامه دادیم. همواره در ورزشگاه خانگی خود پیروز می‌شویم و این بسیار خوب است. باید این روند را ادامه دهیم. در دیدار امشب به تیم حریف فضا ندادیم. از عملکرد خود رضایت دارم. می‌خواهم همچنان برای رئال مفید ظاهر شوم. از کارلو آنچلوتی و زیدان که به من اعتماد کردند تشکر می کنم. امیدوارم که بتوانم بازیکنی موثر برای رئال باشم و این تیم را در پیروز شدن کمک کنم.

 

منبع : ایسنا


پورتال ایران
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *