واکنش یک سینماگر به سخنان معاون ناجا

۳۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

هاشمی گفت: آقای منتظرالمهدی از نزدیک با هنرمندان کارکرده است و با روحیات و خصوصیات آنها آشناست و با حضور سردار منتظر‌المهدی در معاونت اجتماعی ناجا مطمئناً رفتارهای بسیار خوبی از طرف پلیس نسبت به هنرمندان همچون قبل صورت خواهد گرفت.

یک سینماگر در واکنش به سخنان معاون اجتماعی نیروی انتظامی گفت: هیچگاه رفتار بدی از طرف پلیس به هنرمندان انجام نشده است و هنرمندان بدانند که حافظان شأن جمهوری اسلامی می باشند.

سید ضیاء هاشمی سینماگر و عضو شورای مرکزی مجمع تهیه‌کنندگان فیلم در گفت‌وگو با فارس دربارهٔ صحبت‌های اخیر معاون اجتماعی ناجا، گفت: آقای منتظرالمهدی سالهاست با اهالی سینما و تلویزیون در ارتباط است و تصور من نسبت به واکنش اخیر بعضی از رسانه‌ها به صحبت‌های وی این است که برداشت صحیحی از این صحبت‌های نشده است.

هاشمی گفت: آقای منتظرالمهدی از نزدیک با هنرمندان کارکرده است و با روحیات و خصوصیات آنها آشناست و با حضور سردار منتظر‌المهدی در معاونت اجتماعی ناجا مطمئناً رفتارهای بسیار خوبی از طرف پلیس نسبت به هنرمندان همچون قبل صورت خواهد گرفت.

 وی گفت: این تذکر که از سوی معاون اجتماعی ناجا مطرح شد یک تذکر عام است و خاص هنرمندان نیست ولی بازیگران نشان دهنده فرهنگ یک کشور می باشند و رفتار آنها تأثیر بیشتری در انظار عمومی دارد، تمام اقشار جامعه و هنرمندان کشور باید برای حفظ شأن جمهوری اسلامی تلاش کنند، اگر بازیگری به هر سببی به خارج از ایران می‌رود باید به حفظ شأن جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک ایرانی توجه داشته باشد.

هاشمی گفت: در زمان حاضر کشور ما نیازمند یک نشاط عمومی است تا همه در فضای نشاط به سمت انتخابات برویم حتی اگر کسی مسئله‌ای را مطرح کرد توجه داشته باشیم که این مسائل فرعی است و الان ما نیازمند همکاری کل کشور برای شرکت در انتخابات هستیم و من با شناختی که از آقای منتظرالمهدی دارم اعلام می‌کنم که محال است در این خصوص تفکیکی بین هنرمندان و جامعه قائل شود. هنرمندان جزئی از جامعه فقط با وظایف اجتماعی و فرهنگی سنگین‌تری می باشند.

وی گفت: مدتی است پس از رفتن مستقیم آقای منتظرالمهدی از موسسه ناجی هنر همکاری پلیس با فیلمسازان کمی کمرنگ شده و باید توجه بیشتری در این خصوص شود، در زمان نظارت مستقیم وی بر این موسسه شاهد همکاری‌های خوبی بین پلیس و فیلمسازان بودیم و یقین داریم که با انگیزه آقای منتظرالمهدی معاون اجتماعی ناجا و آمادگی هنرمندان شاهد کارهای بسیار موثری در جامعه خواهیم بود.

باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *