ورود رهبر انقلاب به شهر بجنورد

هواپیمای حامل رهبر انقلاب لحظاتی قبل در فرودگاه بجنورد به زمین نشست و حضرت آیت الله خامنه‌ای و هیئت همراه در میان استقبال بی نظیر مردم و مسئولان وارد خراسان شمالی شدند.

به گزارش مهر، هواپیمای حامل رهبر انقلاب لحظاتی قبل در فرودگاه بین المللی بجنورد به زمین نشست و معظم له برای دیدار با مردم مومن و ولایتمدار خراسان شمالی وارد این استان شدند.

حضرت آیت الله مهمان نواز نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی امام جمعه بجنورد، محمود احمدی بیغش استاندار خراسان شمالی، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، جمعی از روحانیون، فرماندهان نظامی و انتظامی، اعضای شورای تامین استان و جمعی از مدیران کل و مسئولین استانی در آیین استقبال از مقام معظم رهبری در فرودگاه بین المللی بجنورد حضور دارند.

تا لحظاتی دیگر رهبر انقلاب در جمع مردم مومن و ولایتمدار خراسان شمالی که سالهاست لحظه دیدار با معظم له را انتظار می کشند حضور خواهند یافت.

مردم خطه شهید پرور خراسان شمالی و گنجینه فرهنگها تا دقایقی دیگر، با شرکت در آیین استقبال از رهبری نمایش عظیمی از وحدت و عشق به ولایت را به نمایش خواهند گذاشت و برگ زرین دیگری را بر صفحات تاریخ پرافتخار این خطه از ایران اسلامی خواهند افزود.


Tabnak.IR | تابناک

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *