وزارت خارجه روسیه: تحریم های ایران می تواند روابط روسیه و آمریکا را تخریب کند

وزارت خارجه روسیه با صدور بیانیه ای نسبت به اصرار آمریکا بر اجرای تحریم های یکجانبه علیه ایران هشدار داد و اعلام کرد این اقدام می تواند به منافع شرکت های روسی که با ایران تعامل می کنند آسیب برساند که این امر موجب تخریب روابط روسیه و آمریکا خواهد شد.

وزارت خارجه روسیه به آمریکا هشدار داد که اصرار آمریکا بر تحریم های یکجانبه علیه ایران می تواند به منافع روسیه آسیب برساند و روابط این کشور با آمریکا را تحت تاثیر قرار دهد.

به گزارش مهر به نقل از ” راشا تودی” ، وزارت خارجه روسیه با صدور بیانیه ای نسبت به اصرار آمریکا بر اجرای تحریم های یکجانبه علیه ایران هشدار داد و اعلام کرد این اقدام می تواند به منافع شرکت های روسی که با ایران تعامل می کنند آسیب برساند که این امر موجب تخریب روابط روسیه و آمریکا خواهد شد.

هفته گذشته رئیس جمهور آمریکا دور جدیدی از تحریم های یکجانبه علیه ایران را امضا کرد که بر اساس آن شرکت هایی را که با ایران در امر انرژی و بیمه همکاری کنند هدف قرار می دهد.

در بیانیه وزارت خارجه روسیه آمده است همکاری شرکت های روسی با ایران در چارچوب مقررات سازمان ملل وتحریم های شورای امنیت  قرار دارد.


عصر ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *