وزرای پیشنهادی صنعت و ارتباطات اشخاصی باکفایت و آبدیده ای می باشند

چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:‌ وزرای پیشنهادی دولت برای وزارت صنعت و معدن و همچنین ارتباطات این هفته به کمیسیون صنایع و معادن مجلس دعوت شده و برنامه‌های خود را تشریح خواهند کرد.

“کمال‌الدین پیرموذن” نماینده مردم اردبیل،‌ نمین و نیر در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به ارائه اسامی وزرای پیشنهادی از سوی رئیس‌جمهور برای تصدی وزارت صنعت، ‌معدن و تجارت و همچنین وزارت ارتباطات گفت: در جلسه‌های این هفته کمیسیون صنایع و معادن این دو وزیر پیشنهادی به کمیسیون دعوت شده و برنامه‌های خود را تشریح خواهند کرد.

 عضو کمیسیون صنایع و معادن افزود: دو وزیر پیشنهاد شده از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی اشخاص و مدیران با کفایتی بوده و به حوزه صنعت و معدن و ارتباطات و مخابرات اشراف کامل دارند.

وی ادامه داد:‌ با توجه به شناختی که من از سوابق و ویژگی این دو شخص دارم ، مطمئنم که قاطبه اعضای این کمیسیون نظرشان مثبت است و این دو وزیر رای خواهند آورد.

پیرموذن اظهار داشت: معرفی آقایان نعمت‌زاده و واعظی برای این دو وزارتخانه زیربنایی گسترده و کارساز، با همکاری‌های مردم،‌ مجلس و بخش خصوصی زمینه تحقق حماسه اقتصادی را فراهم خواهد کرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیکی نعمت‌زاده و واعظی به رئیس جمهور و اشراف این دو وزیر پیشنهادی به حوزه صنعت و ارتباطات، این دو بخش دیگر فرزند ناتنی نظام و دولت نخواهند بود.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *