وزیر جهاد کشاورزی: بلد نیستیم از سرمایه‌ها به خوبی استفاده کنیم

وزیر جهاد کشاورزی گفت: ما ثروت زیادی داریم ولی بلد نیستیم به خوبی از سرمایه‌های خود استفاده کنیم؛ در جهاد کشاورزی به این بلا مبتلا هستیم اما همین که این موضوع را فهمیده‌ایم جلو هستیم.

وزیر جهاد کشاورزی: بلد نیستیم از سرمایه‌ها به خوبی استفاده کنیم

به گزارش ممتاز نیوز، محمدجواد ساداتی‌نژاد روز شنبه ۱۲ آذر ماه در اجلاس سراسری موسسات پژوهشی و مراکز ملی پژوهشی و مراکز تحقیقات و آموزش استانی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی که در موسسه اصلاح نهال و بذر در کرج برگزار شد با اشاره به اهمیت سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی گفت: همکاران “تات” کار خود را به خوبی بلد هستند ولی ما مدیران در استفاده از این سرمایه ضعف داریم.

وی با بیان اینکه سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج، سرمایه کشاورزی ایران است، گفت:  با انسجام فعلی راه اینکه چطور از این ثروت استفاده کنیم هم پیدا خواهد شد.

وزیر کشاورزی بر اهمیت قرار گرفتن نیروهای این سازمان در کنار کشاورزان تاکید کرد و افزود: باید در هزینه برای بخش ترویج افراط کنیم و اعتبارات کافی را به آن اختصاص دهیم.

وی در پایان بر لزوم قرار گرفتن نیروهای “تات” در کنار واحدهای مختلف کشاورزی برای افزایش بهره‌وری و انجام کار علمی تاکید کرد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *