ولاسکو: با وجود سختی‌ها به بازی خوب فکر می‌کنیم

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > والیبال – سرمربی تیم ملی والبیال ایران پیش از بازی با کوبا گفت: تلاش می‌کنیم تا با وجود همه سختی ها چهره یک تیم خوب را دربازی با کوبا به نمایش بگذاریم.

به گزارش ممتاز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، خولیو ولاسکو در نشست خبری پیش از مسابقه تیم های والیبال ایران و کوبا پس از تشکر و قدردانی از میزبانی کوبایی‌ها اظهار کرد: تیم ایران برای اولین بار در لیگ جهانی والیبال شرکت کرده است. ما بازی هایی سختی را پشت سر گذاشتیم. فردا باید به مصاف تیم با سابقه کوبا برویم. به نظرم هر دو تیم ایران و کوبا با هدف یادگیری در این دوره از مسابقات شرکت کرده اند و قبل از پیروزی به فکر کسب تجربه می باشند. کوبا با ترکیب جوانی در این مسابقات شرکت کرده است و قطعا آن ها برای آینده برنامه ریزی می کنند.
سرمربی تیم ملی والبیال ایران تاکید کرد: ما به بازی خوب مقابل کوبا فکر میکنیم. امیدوارم همانطور که مقابل صربستان و ایتالیا خوب بودیم در برابر کوبا هم نمایش مطلوبی داشته باشیم. مایش از این بازی های سختی را پشت سر گذاشتیم. در برابر صربستان دو گیم از دست دادیم و در ست آخر به پیروزی رسیدیم. همچنین در ایتالیا به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کردیم. اما در بازی با کوبا شرایط متفاوتی دارد.
وی ادامه داد: ما پس از یک سفر سخت و طولانی و پس از دو بازی سنگین مقابل ایتالیا به کوبا آمدیم. تلاش میکنیم تا با وجود همه سختی ها چهره یک تیم خوب را دربازی با کوبا به نمایش بگذاریم.
در ادامه خبرنگار خبرگزاری ورزش لاتین از ولاسکو پرسید شما چرا هدایت تیم ملی ایران را پذیرفتید؟ که ولاسکو چنین پاسخ داد: به من گفتند که والیبال ایران در مسیر حرکت به سوی پیشرفت قرار دارد. دوست داشتم شرایط کار در والیبال ایران را تجربه کنم. زیرا که والیبال ایران مثل کشورش متفاوت است. من بازیکنان خوبی در ایران دیدم که نیاز به آموزش بیشتر و یادگیری داشتند. البته مشکلاتی هم در قبل وجود داشت. به هر حال هدایت تیم ملی والیبال ایران تجربه بسیار خوبی بود.
۴۳ ۴۳


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *