ویژه‌نامه محرم در پایگاه اینترنتی رادیو قرآن‌ انتشار یافت

۲۸ آبان ،

سایت شبکه رادیویی قرآن ویژه‌نامه محرم را با با بخش‌های مختلف مربوط به برنامه های این شبکه رادیویی را در اختیار کاربران قرار داد.

به گزارش تفسیری باشگاه خبرنگاران روابط عمومی رادیو قرآن؛ ویژه‌نامه محرم با بخش‌های مختلفی همچون روزشمار وقایع کربلا از اول محرم تا عاشورا، زیارت وارث، از مدینه تا کربلا، عناوین روزهای دهه اول محرم، شهادت مسلم بن عقیل، درس‌های عاشورا از منظر امام خمینی(ره)، اعمال مستحبی ماه محرم، سخنان امام خمینی‌(ره) درباره محرم و نهضت عاشورا در پایگاه اینترنتی رادیو قرآن بارگذاری شد.
بنابراین گزارش تفسیری؛ معرفی اصحاب امام حسین‌(ع)، محرم در کلام رهبر معظم انقلاب، صلوات خاصه امام حسین(ع)، محرم در قاب تصویر، پخش زنده تصویری حرم حسین ابن علی(ع) و خبرها ویژه برنامه‌های رادیو قرآن در ماه محرم از دیگر بخش‌های ویژه‌نامه محرم به شمار می‌رود که در پایگاه اینترنتی رادیو قرآن انتشار یافته است.
لازم به ذکر است؛ پخش زنده تصویری حرم اباعبدالله الحسین‌(ع) از مهم‌ترین بخش پایگاه اینترنتی رادیو قرآن به شمار می‌رود که کاربران با وارد شدن در این بخش، می‌توانند به صورت زنده و مجازی حرم امام سوم شیعیان را زیارت کنند.
گفتنی است؛ کاربرای برای بهره‌‌مندی از این ویژه‌نامه می‌توانند به نشانی الکترونیک www.radioquran.ir مراجعه کنند./ص


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *