ویزای تردد پناهندگان در آمریکا در میان لوازم منافقین+تصویر

۲۲ آبان ،

درجدید‌ترین اسناد کشف شده از پادگان اشرف که اعضای منافقین فرصت از بین بردن آنها را نداشته‌اند تعدادی ویزای تردد در آمریکا و مدارک شناسایی کشف شد.

به گزارش تفسیری گروه وبگردیممتازنیوز، در تازهترین اسناد کشف شده در پادگان اشرف مدارک شناسایی یکی از اعضای منافقین به نام «ب. م» به چشم می‌خورد که حکایت از رفت‌و‌آمد این فرد به ایالات متحده آمریکا دارد.
یکی از این مدارک یک ویزای تردد در خاک آمریکاست که مخصوص استفاده پناهندگان در این کشور است. در این مدرک شناسایی قید شده که دارنده این مدرک حق عبور و مرور به کشورهای کمونیستی را ندارد و در مدت اقامت در آمریکا در کمپ‌های پناهندگی زندگی می‌کند.
در دیگر مدارک این عضو منافقین اوراقی شناسایی همچون گواهینامه رانندگی در کالیفرنیا، برگه تمدید آن و اوراقی مبنی بر آموزش‌های امداد و نجات در شرایط اضطراری و عملیاتی وجود دارد.
یکی دیگر از مدارک شناسایی این فرد حاکی از تحصیل وی در یک دانشگاه در ایالت یوتای آمریکاست که این دانشگاه متعلق به فرقه‌ صهیونیستی مورمون‌ها است!
پیش از این سیمور هرش روزنامه‌نگار مشهور آمریکایی از آموزش نظامی و انجام عملیات تروریستی به اعضای منافقین در صحرای نوادای آمریکا خبر داده بود که به نظر می‌رسد مدارک بدست آمده از پادگان اشرف در خصوص رفت‌و‌آمد اعضای منافقین با مدت‌زمان مشخص به آمریکا، به همین سبب صورت گرفته است.

پاسپورت منافقین

ویزای تردد پناهندگان که در میان اسناد نیم سوخته پادگان اشرف پیدا شد

کارت شناسایی منافقین

 

کارت دانشجویی یکی از اعضای منافقین که در پادگان اشرف کشف شد


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. sore گفت:

    بعداز فروپاشی تعدادی از نفرات رجوی درزندان اشرف به بهانه فروش اجناس ماندند ، هروز ما شاهد بودیم که تمامی مدارکهای محرمانه که اجازه خارج کردن نداشتند میسوزاندند ، روزی من درب شمال بودم چنان دودی هوا میرفت فکر کردم که اشرف اتش گرفته بعد از مدتی ارتش عراق اعلام که تمامی مدارک ووسایلهای را میسوزانند در نزدیکی بنگانهای که بدست خانواده ها افتاده بود تنورهای بود که مدارکهای مهم را سوزانده بعد رور خاکستر ان گل ریخته بودند ، چندین دفترچه فاکت نویسی، خاطرات ، شیشه های مشروب، عکسهای زنان اروپای تمام …پاسپورتهای نیمه سوخته ، حتی گلوله خمپاره ، صفحه گرامافون با خوانندگان امریکای که عکسها روی صفحه چاپ شده بود ، خیلی وسایل ولی پاسپورت نمونه چتپ شده فوق العاده زیاد بود ولی بصورت نیمه سوخته

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *