ویلانووا از بیمارستان مرخص شد / گوآردیولا بر بالین دستیار خود

۳ م دیماه ،

926858-15358194-640-360.jpg

باشگاه بارسلونا از مرخص شدن تیتو ویلانووا از بیمارستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرمربی آبی – اناری‌ها دو روز پس از انجام موفقیت‌آمیز عمل جراحی‌اش از بیمارستان مرخص شد. باشگاه بارسلونا در توییتر خود از مرخصی ویلانووا از بیمارستان نوشت. هفته‌ قبل خبر بیماری و بازگشت دوباره بیماری سرطان ویلانووا بهت‌ و حیرت هواداران فوتبال و به ویژه بارسلونا را به دنبال داشت.

این مربی ۴۴ ساله در ادامه خود را به تیغ جراحان سپرد. دستیار پیشین پپ گوآردیولا پیش از این در نوامبر ۲۰۱۱ به سبب داشتن غده سرطانی جراحی شده بود. او در آن زمان تنها پس از ۱۵ روز استراحت به تمرین بارسا بازگشته بود و این بار روشن نیست چه زمانی به کار خود باز می‌گردد.

بازیکنان بارسا در نبود مربی بیمار خود توانستند وایادولید را با نتیجه‌ سه بر یک شکست دهند. از نکات جالب توجه این بازی آن بود کە تماشاگران وایادولید بدون در نظر گرفتن رقابت‌های ورزشی با در دست داشتن پلاکاردهایی برائ سرمربی آبی – اناری‌ها آرزوی سلامتی کردند.

همچنین پپ گوآردیولا، سرمربی فصل پیش بارسلونا روز قبل (شنبه) برائ عیادت از ویلانووا از آمریکا به اسپانیا برگشت. رسانه‌های کاتالونیا اعلام کردند، گوآردیولا برائ عیادت ویلانووا به خانه او خواهد رفت.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *