پاسخ کارگردان و سرمایه‌گذار «همه چی آرومه» به اعتراض یک خواننده

نام گروه: اخبارفرهنگی هنری     انتشار: /۰۴/۲۵       تعداد بازدید: ۲۳

پاسخ کارگردان و سرمایه‌گذار «همه چی آرومه» به اعتراض یک خواننده

همه چی آرومه

دو سال صبوری کردم تا «همه چی آرومه» اکران شود ولی امروز آنقدر کاسه صبرم لبریز است که اگر کسی بخواهد بدون دیدن این فیلم راجع به آن نقدی کند….

                                                         

سرمایه‌گذار و کارگردان فیلم «همه چی آرومه» به اعتراض حمید طالب‌زاده مبنی بر استفاده از ترانه‌اش در این فیلم پاسخ دادند.
علی اسد‌زاده سرمایه‌گذار این فیلم در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: قطعا وزارت ارشاد این فیلم را دیده و متوجه شده ربطی به آهنگ بدون مجوز آقای طالب زاده ندارد و حتی بخش کوچکی هم از این ترانه در فیلم استفاده نشده است.
وی افزود: کاش حداقل آقای طالب‌زاده این فیلم را می‌دید و بعد درباره‌‌اش گفت‌وگو می‌کرد. باز تاکید می‌کنم در فیلم اثری از شعر، موسیقی و ترانه «همه چی آرومه» ایشان وجود ندارد.
اسدزاده ادامه داد: نام فیلم هم قطعا در اختیار ایشان نیست که بخواهند نسبت به آن واکنش نشان دهند و اگر ایشان دنبال مجوز گرفتن هستند بهتر است بهانه‌های دیگری برای مصاحبه کردن پیدا کنند.
همچنین مصطفی منصوریار کارگردان این فیلم هم گفت: دو سال صبوری کردم تا «همه چی آرومه» اکران شود ولی امروز آنقدر کاسه صبرم لبریز است که اگر کسی بخواهد بدون دیدن این فیلم راجع به آن نقدی کند حتما پاسخش را خواهم داد.
وی ادامه داد: اگر می‌دانستم خواننده منتسب به ترانه‌ای که امروز نامه نخستین فیلم سینمایی‌ام است این قدر ناآگاهانه و صرفا برای آویزان شدن به جریان این فیلم برای دریافت مجوز فعالیتش، بدون دیدن حتی پلانی از فیلم، سخن می‌گوید هیچ گاه نام این فیلم را «همه چی آرومه» نمی‌گذاشتم. کاش ایشان فیلم را می‌دید تا متوجه باشد در فیلم از ترانه‌اش هیچ استفاده‌ای نشده است.
به گزارش ایسنا، طبق اعلام پخش‌کننده‌ی فیلم «همه چی آرومه»، این فیلم در سه روز اول اکرانش در ۱۵ سینما، ۲۴ میلیون تومان فروش داشته است.

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
  


سیمرغ | تازه های فرهنگ و هنر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *