پایان مسابقات سوارکاری استقامت و لیگ قهرمانی کشور در سنندج

مسابقات سوارکاری استقامت و لیگ قهرمانی کشور با معرفی برترین‌های این مسابقات در سنندج پایان یافت.

پایان مسابقات سوارکاری استقامت و لیگ قهرمانی کشور در سنندج

به گزارش ممتاز نیوز، مسوول برگزاری این مسابقات گفت: در پایان در بخش تیمی استقامت، تیم بالود رفسنجان به مقام اول، تیم سوارکاری وکیل علیزاده مقام دوم، تیم سوارکاری جنوب کشور الف به مقام سوم و تیم سوارکاری سنندج به مقام چهارم دست یافتند.

اقبال میهمی افزود: در بخش مسابقات لیگ قهرمانی کشور نیز تیم جنوب کشور الف قهرمان مسابقات شد، تیم بالود رفسنجان مقام دوم را از آن خود کرد و تیم سوارکاری وکیل علیزاده نیز به مقام سوم دست یافت و لوح تقدیر و جایزه نقدی مسابقات به آن‌ها اهدا شد.

وی با اشاره به اینکه رقابت‌های سوارکاری استقامت ملی و قهرمانی لیگ کشور در روز‌های ۲۶ و ۲۷ خرداد ماه به میزبانی سنندج برگزار شد، افزود: در این مسابقات سوارکاران شرکت کننده مسافت مابین شهرک صنعتی شماره ۲ سنندج به سمت شهرستان دهگلان را از مسیر‌های مشخص شده به صورت رفت و برگشت طی کردند.

مسوول برگزاری مسابقات سوارکاری استقامت ملی و قهرمانی لیگ کشور گفت: در این رقابت‌ها ۸۰ سوارکار از استان‌های سراسر کشور در مسافت‌های ۸۰ و ۱۰۰ کیلومتر استقامت در بخش آقایان و بانوان شرکت داشتند.

وی افزود: رقابت‌های استقامت ملی و قهرمانی لیگ کشور تحت عنوان “جام جمیل سلیمی کردستان” برگزار شد و آقای «مهدی ختار» دبیر فدراسیون سوارکاری و «محسن فتحی» نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی نیز در آیین اختتامیه که بامداد جمعه برگزار شد، حضور داشتند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ