پایان موفقیت آمیز نجات پسر ۲۱ ساله بعد از ۷۰ روز گروگانگیری

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: آدم ربایی در یکی از شهرستان های این استان منجر به مفقود شدن ۷۰ روزه پسر ۲۱ ساله یک خانواده شد که با تلاش پلیس ختم بخیر شد.

پایان موفقیت آمیز نجات پسر ۲۱ ساله بعد از ۷۰ روز گروگانگیری

به گزارش ممتاز نیوز، سردار عبدالرضا ناظری شبانگاه سه شنبه بدو انتقال و ورود پسر جوان ۲۱ ساله ای که ۷۰ روز قبل ربوده شده بود، به فرماندهی انتظامی استان کرمان در جمع خبرنگاران افزود: دانیال عزیز توسط یک گروه مسلح در یکی از شهرستان های استان کرمان ربوده شد.

وی اظهار داشت: با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی وسیع مطلع شدیم این جوان به یکی از کشورهای همسایه منتقل شده که با صدور دستورات اکید فرماندهی کل انتظامی کشور اقدامات وسیعی با هماهنگی همکاران قضایی در این حوزه انجام شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: روز گذشته عملیات رهاسازی این جوان در کشور همسایه با تلاش پلیس اینترپل و پلیس کشور همسایه انجام و دانیال آزاد شد.

وی گفت: جوان ربوده شده به محض آزادی به مرزبانی منتقل و تحویل همکارانمان در مرزبانی شد که توسط پلیس آگاهی استان و فرماندهی انتظامی شهرستان محل سکونت وی به استان بازگشت.

ناظری بیان کرد: خوشحالیم دانیال در ایام الله دهه مبارک فجر و ایام ماه رجب به آغوش خانواده بازگشت.

وی با تاکید بر اینکه ۷۰ روز گذشته ایام سختی بود اظهار داشت: اقدامات پلیسی زیادی در راستای آزادسازی گروگان انجام شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه نکته حائز اهمیت این بود که این جوان در روز پدر و روز مادر کنار پدر و مادرش نبود افزود: برای پلیس که برای رهاسازی دانیال و شناسایی باند گروگان گیر تلاش می کرد این ایام سخت گذشت لذا خوشحالیم وی به آغوش خانواده اش بازگشت.

وی ادامه داد: این گروگان گیری به قصد اخاذی از این خانواده انجام شده بود و آدم ربایان در این راستا مطالبه قریب به ۴۰ میلیارد تومان پول کرده بودند که با اقدامات عملیاتی انجام شده برخی از این افراد دستگیر شدند و رهاسازی گروگان روز گذشته انجام شد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *