پرداخت اقساط بانک مسکن از طریق خودپرداز و اینترنت بانک سایر بانک‌ها

۰۷م آذر ،

پرداخت اقساط بانک مسکن از طریق خودپرداز و اینترنت بانک سایر بانک‌ها | چاپ |
سه شنبه ۰۷ آذر ساعت ۱۰:۴۵

بینا- امکان پرداخت اقساط از تمامی درگاه‌های کیوسک بانک، خودپردازها و پایانه های شعب بانک مسکن، درگاه‌های مجازی اینترنت بانک، تلفنبانک و همراه‌بانک مسکن و همچنین خودپرداز و اینترنت بانک سایر بانک‌ها فراهم شده است.
به گزارش بینا، نیکوفر صفری رئیس اداره کل خدمات نوین این بانک با اعلام خبر تجهیز تمامی درگاه‌های پرداخت بانک مسکن و همچنین خودپرداز و اینترنت بانک سایر بانک‌ها برای پرداخت اقساط گفت اجرای این پروژه سبب کاهش بار مراجعه مشتریان به شعب برای پرداخت اقساط و رضایتمندی هرچه بیشتر آنها شده است.
صفری تصریح کرد: با توجه به تخصصی بودن بانک مسکن و پرداخت انواع تسهیلات به مشتریان، این بانک انواع درگاه‌های پرداخت الکترونیک را برای پرداخت اقساط از طریق کارت‌های مسکن و شتاب تجهیز نموده است.
وی همچنین اضافه کرد: بانک مسکن با برگزاری قرعه‌کشی‌های دوره‌ای مستقل در بین پرداخت کنندگان غیر حضوری اقساط از طریق درگاه‌های الکترونیکی و پرداخت جوایز به برندگان، به تشویق مشتریان در استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک پرداخته است.
رئیس اداره کل خدمات نوین بانک مسکن تعداد پرداخت غیر حضوری اقساط را طی سال ۱۳۹۰ بیش از ۸۰۰ هزار عنوان و اظهارکرد: بر اساس اقدامات تشویقی انجام شده تعداد پرداخت کنندگان غیر حضوری اقساط طی ۶ ماهه اول سال جاری با ۲۰۷ درصد رشد به بیش از ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار افزایش یافته است.  
صفری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شرایط استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک بانک مسکن تصریح کرد: مشتریان می‌توانند با مراجعه به شعبه افتتاح کننده حساب تسهیلاتی، درخواست انتقال حساب تسهیلات سنتی خود را به حساب تسهیلات متمرکز اعلام دارند که پس از انجام انتقال حساب، درخواست صدور کارت صورت می‌پذیرد.
وی ادامه داد: در بعضی از شعب صدور آنی کارت انجام شده و در سایر شعب نیز حداکثر پس از۲ روز، کارت تسهیلات متمرکز آماده و به مشتریان ارائه می‌شود.
رییس اداره کل خدمات نوین بانک مسکن در پایان سخنانش از ایجاد امکان پرداخت اقساط از طریق درگاه‌های مجازی اینترنت، همراه بانک و تلفنبانک از طریق تمامی کارت‌های شتاب در آینده ای نزدیک خبر داد.

 


RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۳نظر ثبت شده
  1. رسول گفت:

    چرااقساط بانک مسکن را ازطریق اینترنت بانک تجارت نمی توان پرداخت کرد؟

  2. یوسفی گفت:

    سایت بانک مسکن واقعاضعیفه من تابحال نتونستم قسط مسکن رواینترنتی بدم درصورتی که پرداخت اینترنتی اقساط دیگربانکهاواقعاراحته

  3. هادی گفت:

    چرااقساط بانک مسکن را ازطریق اینترنت بانک تجارت نمی توان پرداخت کرد؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ