پرداخت سود ۲۱ درصد در برخی بانک ها

۰۷اردیبهشت،

بینا- رقابت بانک ها و موسسات اعتباری برائ پرداخت سود بیشتر شده است و بانک در شرف تاسیس مهر اقتصاد سود روزشمار ۲۱ درصد پرداخت می کند.
به گزارش بینا به نقل از خبرها بانک، موسسه مالی و اعتباری مهر که در سال تازه با عنوان بانک مهر اقتصاد فعالیت می کند طرح تازهی برائ جمع آوری نقدینگی سرگردان از سطح جامعه ارائه کرده است و در این راستا نرخ سود روز شمار خود را افزایش داده است.
بر اساس این طرح افتتاح حساب با مبلغ بیش از ۱۰۰ میلیون ریال مشمول پرداخت سود ۲۱ درصد به صورت روز شما در بانک مهر اقتصاد است.
این در حالی است که حداقل مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال تنها در ابتدای افتتاح حساب می باشد و پس از آن امکان کاهش تا مبلغ ۱۰ میلیون ریال وجود دارد.
به نظر می رسد وجود تورم ۳۱ درصدی در سطح جامعه یکی از دلایل ارائه این نرخ جذاب برائ مشتریان باشد و این طرح می توان کمک کننده جمع آوری نقدینگی سرگردان باشد.
این موسسه سال قبل سود روز شمار ۱۷ درصد برائ عموم مردم و ۱۸.۵ درصد برائ برخی گروهها را ارائه داده بود که با استقبال روبرو شد.
تورم بالا سبب شده نقدینگی به سمت بازارهای ارز و طلا سوق پیدا کند و در این راستا بانک ها و موسسات تلاش می کنند در قالب ارائه نرخ های جذاب در جهت هدایت نقدینگی به بانک ها و سپس تولید، دولت را همراهی کنند.

RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ