پردرآمدترین های فوتبال در ۲۰۱۲-۲۰۲۲

۲۹م اسفند ،

ستاره انگلیسی پاری سن ژرمن فرانسه با در آمد ۳۶ میلیون یورو به عنوان پردرآمدترین بازیکن فوتبال جهان در فصل ۲۰۱۲-۲۰۲۲ انتخاب شد. در میان مربیان هم ژوزه مورینیو اول شد.

 دیوید بکام با درآمد ۳۶ میلیون یورو به عنوان پردرآمدترین بازیکن فوتبال جهان در فصل ۲۰۱۲-۲۰۲۲ انتخاب شد.

حقوق سالانه بکام در فصل ۲۰۱۲-۲۰۲۲ ، ۱/۷ میلیون یورو بود. او در مجموع ۱/۳ میلیون یورو هم پاداش دریافت کرد اما بیشتر در آمد این هافبک انگلیسی به کارهای تبلیغاتی او بر می گردد که به ۳۳ میلیون یورو رسید تا در مجموع با درآمد ۳۶ میلیون یورو به عنوان پر درآمدترین بازیکن جهان در این سال انتخاب شود.

بعد از بکام، لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا با ۳۵ میلیون یورو نفر دوم شد. کریستیانو رونالدو هم با در آمد ۳۰ میلیون یورویی پشت سر رقیب همیشگی خود قرار گرفت.

صاموئل اتوئو،نیمار،سرخیو آگرو، وین رونی ، ابراهیموویچ ، یحیی توره و فرناندو تورس هم به ترتیب در جایگاه های بعدی قرار گرفتند.

در میان مربیان هم ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی رئال مادرید با ۱۴ میلیون یورو به عنوان پر درآمدترین مربی فصل ۲۰۱۲-۲۰۲۲ انتخاب شد. پس از او کارلو آنچلوتی سرمربی پاری سن ژرمن و مارچلو لیپی سرمربی شانگهای چین به ترتیب با در آمد ۱۲ میلیون یورو و ۱۱ میلیون یورو در رده های بعدی قرار گرفتند.


– برگزیده
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *