پرسپولیسی‌ها نقش جهان را ترک کردند

تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل عدم حضور سپاهانی‌ها در ساعات مقرر، ورزشگاه نقش جهان را ترک کرد.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، درحالی که قرار بود دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه نقش جهان برگزار شود در نهایت به دلیل دیرکرد سپاهانی‌ها ساعت بازی با ۳۰ دقیقه تاخیر به ۱۶:۴۵ موکول شد که در نهایت باز هم سپاهانی‌ها به درون زمین نیامدند و در نهایت با تصمیم ناظر، این دیدار لغو شد.

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۴:۱۵ در ورزشگاه نقش جهان حضور پیدا کرده بودند و با توجه به اینکه قرار بر برگزاری بازی در ساعت ۱۶:۱۵ بود خود را به منظور حضور در زمین بازی آماده کردند. در این بین اما سپاهانی‌ها به دلیل ممانعت هواداران از حرکت اتوبوس تیمشان موفق به حضور در ورزشگاه طی ساعت مقرر نشدند و در نهایت ساعت ۱۶:۱۵ به ورزشگاه نقش جهان رسیدند.

مسئولان این دیدار طبق مقررات ساعت بازی را از ۱۶:۱۵ به ۱۶:۴۵ تغییر دادند اما علی رغم این مساله نیز همچنان سپاهانی‌ها به درون زمین نیامدند و در نهایت پرسپولیسی‌ها ساعت ۱۶:۵۰ محوطه درون زمین را به سمت رختکن ترک کردند. در نهایت نیز اتوبوس پرسپولیسی‌ها ورزشگاه نقش جهان را ترک کرد و اتوبوس سپاهانی‌ها نیز به دنبال آن در حال ترک ورزشگاه بود.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *