پرسپولیس مشتری جدی نکونام

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

 

 

پس از دست دادن قاسم حدادی‌فر با توجه به درخواست دایی مسئولان باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب یک هافبک سطح بالا می باشند.

از همین رو آنها با چند گزینه وارد مذاکره شدند اما به درب بسته خوردند. پرسپولیسی‌ها در شرایطی که جواد نکونام این روزها باز هم برای آبی پوش شدن دچار مشکلاتی شده است به دنبال برگزاری جلسه‌ای با نکونام می باشند و بارها با این بازیکن تماس‌هایی را گرفته‌اند. البته نکونام با توجه به اینکه فصل قبل لباس استقلال را پوشیده تمایل خود را فعلا برای برگزاری این جلسه نشان نداده است اما مسئولان باشگاه پرسپولیس همچنان به دنبال این بازیکن می باشند.

این در شرایطی است که گفته می‌شود نکونام پیشنهاد جدی از تراکتورسازی تبریز دارد و در صورتی که امروز با آبی‌پوشان به توافق نرسد، در دو روز آینده با تراکتوری‌ها پای میز مذاکره نهایی خواهد نشست.

رویانیان: نکونام را می‌خواهیم/ این تعلیق یک‌طرفه است

به گزارش مشرق به نقل از فارس، محمد رویانیان پس از خروج از جلسه رسیدگی به وضعیت باشگاه‌های بدهکار گفت: این واقعیت بدهی‌های ما نیست. بعضی اشخاص با شخصیت و با تعصب می باشند که به سبب عرق خود هنوز از تیم شکایت نکرده‌اند. بعضی دیگر نیز شکایت خود را به مراجع دیگر اعلام کردند. شاید بدهی‌های ما بیشتر از مبلغی که کمیته انضباطی معلوم کرده باشد. هرکسی که کمیته انضباطی محکوم کند بدهکار نیست. این بدهی‌ها حقیقی نیست.

وی افزود: باید بدانیم که فوتبال ایران درآمدزا نیست، بلکه هزینه‌بر است. هیچ باشگاهی درآمدزایی ندارد چرا که در فوتبال زیرساخت اقتصادی نداریم. تجارت فوتبال نداریم. توسعه فوتبالی نداریم. بعضی باشگاه‌ها از کارخانه‌های صنعتی خرج می‌کنند و در بعضی از باشگاه‌های دیگر از جیب خرج می‌شود. هیچکس درآمد ندارد و کل فوتبال بدهکار است.

رویانیان خاطرنشان کرد: حقوق ما را نمی‌دهند آن‌وقت محکوم می‌شویم، حق پخش تلویزیونی، بلیت‌فروشی و تبلیغات را ندادند آن‌وقت محکوم می‌کنند. این تعلیق یک‌طرفه و اشتباه است. می‌گویند هشت تیم را تعلیق می‌کنیم. این کار را انجام دهند، ۱۶ تیم لیگ برتری داریم هشت تیم هم کم شود، لیگ هشت تیمی خواهد شد.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه آیا ناراحت شده که جلسه را زودتر از سایرین ترک کرده است، عنوان کرد: چون جلسه مهمی در ساعت ۱۷:۳۰ داشتم اجازه گرفتم و خارج آمدم. ما در جلسه گفتیم حق پخش و تبلیغات و بلیط‌فروشی را به ما بدهید تمام این مسائل حل می‌شود.

رویانیان افزود: سازمان لیگ و فدراسیون هماهنگ نیستند. اگر اسناد مالی مشخص شود و هماهنگی صورت بگیرد این بدهی‌ها نیز درست خواهد شد. می‌خواهم کمیته رسیدگی به بدهی را درست کنم و ابتدا آن اشخاصی را که به خاطر عرق به تیم شکایت نکردند، محق می‌دانم و اول سعی می‌کنیم به آنها پول بدهیم.

وی در مورد اینکه آیا با فتح‌الله‌زاده در جلسه دچار مشکل نشد، عنوان کرد: طبق معمول وقتی فتح‌الله‌زاده را دیدم با هم شوخی کردیم و بعداً دعوا خواهد شد. ما هرچه شوخی می‌کنیم فتح‌الله‌زاده جدی می‌گیرد و بعداً دعوا می‌شود.

رویانیان در مورد وضعیت خلعتبری و اینکه آیا نکونام را می‌خواهند، اظهار داشت: پیگیر وضعیت خلعتبری هستیم و ان‌شاءلله دولت نیز برای گرفتن رضایتنامه او باید کمک کند. نکونام و همه را می‌خواهیم، این درست نیست که می‌گویند نکونام استقلالی است. او یک سال در این تیم حضور داشته و بازیکن ملی ایران است. او سال‌ها در پاس بازی کرده و استقلالی نیست. فامیل‌های او استقلالی می باشند و این بازیکن را به آن سمت می‌برند.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه اگر رویانیان استقلالی نیست پس چرا بازوبند تیم ملی که آبی‌رنگ بود را بوسید، گفت:‌ نکونام نمی‌دانست بازوبند آبی است و وقتی آن را بوسید متوجه این موضوع شد که ناچار آن کار را انجام داد.

 

 فارس

باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. atefeh گفت:

    نمیدونم چرا اقای رویانیان سعی داره که بگه نکونام استقلالی نیست بابا کاپیتانمون استقلالیه هیچ وقت هم با پرسپولیس قرارداد نمیبنده.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *