پرفروش‌ترین سینماهای کشور اعلام شدند

۱۰ سینمای پرفروش کشور که بیش از ۱۰ میلیارد تومان تا سه میلیارد تومان در فروردین‌ فروش داشتند، اعلام شد.

پرفروش‌ترین سینماهای کشور اعلام شدند

به گزارش ممتاز نیوز، ۶۷ درصد از فروش کل سینمای ایران در فروردین امسال مربوط به ۴۰ سینمای اول کشور در این ماه بود و جمع کل فروش این سینماها بیش از ۱۴۶ میلیارد و ۸۵۱ میلیون تومان اعلام شد.

پردیس سینمایی «کوروش» تهران با فروش بیش از ۱۰ میلیارد و ۳۲۲ میلیون تومان، پردیس سینمایی «ایران‌مال» تهران با فروش بیش از هشت میلیارد و ۳۴۵ میلیون تومان، پردیس سینمایی «آزادی» تهران با فروش بیش از چهار میلیارد و ۴۴۳ میلیون تومان در جایگاه اول تا سوم قرار دارند. فروش در این سه سینما در مجموع بیش از ۲۲ میلیارد تومان از کل فروش را شامل می‌شود.

پردیس «هنر شهر آفتاب» شیراز با فروش بیش از چهار میلیارد و ۲۵۱ میلیون تومان، پردیس سینمایی «مگامال» تهران با فروش بیش از سه میلیارد و ۷۲۲ میلیون تومان، پردیس سینمایی «هدیش» تهران با فروش بیش از سه میلیارد و ۷۰۹ میلیون تومان، پردیس سینمایی «هویزه» مشهد با فروش بیش از سه میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان، پردیس سینمایی «ملت» تهران با فروش بیش از سه میلیارد و ۲۶۳ میلیون تومان، پردیس سینمایی «بام نیایش» تهران با فروش بیش از سه میلیارد و ۸۳ میلیون تومان و پردیس سینمایی «اکومال» کرج با فروش بیش از سه میلیارد و ۶۰ میلیون تومان به ترتیب در رتبه‌های چهارم تا دهم جدول سینماهای پرفروش کشور در فروردین قرار گرفتند.

انتهای پیام/


فرهنگ و هنر
سینما

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.