پرونده درگیری مسلحانه اردبیل به صورت ویژه رسیدگی خواهد شد / ۶۰ نفر تحت پیگرد هستند

دادستان اردبیل گفت: پرونده درگیری مسلحانه در محله بهارآباد اردبیل به صورت ویژه رسیدگی خواهد شد و هم اکنون ۲۰ نفر از مرتکبین درگیری در صحنه جرم دستگیر شده اند.

پرونده درگیری مسلحانه اردبیل به صورت ویژه رسیدگی خواهد شد / ۶۰ نفر تحت پیگرد هستند

به گزارش ممتاز نیوز، سید عبدالله طباطبایی گفت: پرونده درگیری مسلحانه در محله بهارآباد اردبیل به صورت ویژه رسیدگی خواهد شد و هم اکنون ۲۰ نفر از مرتکبین درگیری در صحنه جرم دستگیر شده اند.

دادستان اردبیل تصریح کرد: این درگیری شب گذشته ۴ بهمن ماه در محله بهارآباد رخ داد که پس از وصول گزارش های مردمی نیروهای ویژه وارد عمل شدند و در سریعترین زمان توانستند به این درگیری پایان داده و بیش از ۲۰ نفر را دستگیر کنند.

این مقام مسئول ادامه داد: پس از اشراف اطلاعاتی به این درگیری حکم بازداشت ۶۰ نفر صادر شده است که تلاش خواهیم کرد تا با حضور نیروهای امنیتی این پرونده در سریع ترین زمان رسیدگی و اخلال گران نظم و امنیت محاکمه شوند.

طباطبایی با اشاره به ورود سریع و مدیریت خوب نیروهای ویژه در این مسئله از پرسنل نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کرد و افزود: اجازه نخواهیم داد مخلان نظم و امنیت در آسایش باشند و دستور ویژه ای برای دستگیری سایر عوامل این درگیری داده شده است.

وی به تلاش رسانه های جمعی در ایجاد آرامش اشاره کرد و اظهار داشت: بزودی جزئیات این درگیری به اطلاع مردم خواهد رسید تا درس عبرتی برای سایر اشرار باشد.

دادستان اردبیل خاطر نشان کرد: امنیت خط قرمز دستگاه قضائی است و هیچ فرد یا گروهی حق صلب این آسایش از مردم را ندارد و اجازه نخواهیم داد تا با چنین درگیری هایی آسایش عمومی مختل شود.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *