پروین: سپاهان همیشه خطرناک است

۲۷فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

 علی پروین در خصوص قرعه کشی جام حذفی اظهار داشت: خدا را شکر این بار هم همراه با سردار مقابل هواداران پرسپولیس روسفید شدیم، درست است که در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و همه پرسپولیسی‌های ایران خوشحالند اما بازیکنان پرسپولیس فراموش نکنند سپاهان در آزادی هم خطرناک است.

به گزارش فارس، وی افزود: سپاهان تیم ریشه‌دار و بسیار قوی و منسجمی است و از کوچک‌ترین موقعیت‌ها بهترین استفاده‌ها را می‌کند پس پرسپولیسی‌ها این را بدانند که کار بسیار سختی مقابل سپاهان در آزادی دارند و هرگز نباید فریب بازی در خانه خود را بخورند. البته من معتقدم اگر این بازی سر قله قاف هم برگزار می‌شد پرسپولیس باید می‌برد.

پروین ادامه داد: من مدتی با رحیمی هم‌بازی بودم و جا دارد از تیم پرقدرت او تقدیر کنم. به نظرم مردم ۱۵ اردیبهشت یکی از بهترین بازی‌های فوتبال ایران را در جوی سالم خواهند دید تا همه لذت ببرند.

پروین در پایان در پاسخ به سوالی که به نظر شما بهتر شد که بازی در آزادی برگزار شود یا خیر گفت: بالاخره آزادی خانه پرسپولیس است اما بارسلونا یا بایرن مونیخ هرجای دنیا که بازی می‌کنند انگار میزبان می باشند، پس فرقی ندارد. پرسپولیس اگر بخواهد ببرد دنبال جا و این حرف‌ها نباید باشد. البته خدا را شکر حالا این شانس به ما رو کرده که جشن شادی در ورزشگاه آزادی گرفته شود، البته باز هم می‌گویم کار خیلی سخت است.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *