پر فروشترین وسیله مورد نیاز مسافران نوروزی چیستتاریخ انتشار: ۱۹ March 2016 | 8:10 pm

رئیس سازمان جوانان هلال احمر با اشاره به بهره‌مندی ۱۹۱ هزار و ۳۹۷ نفر از خدمات طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی گفت: در طول سه روز ۲۵۳ هزار مورد اقلام آموزشی،فرهنگی و اطلاع‌رسانی بین مسافران توزیع شده است که بیشترین کالا نقشه راهها بوده است.

به گزارش سلامت خبرگزاری تسنیم، مسعود حبیبی با اشاره به اینکه تا روز سوم ارائه خدمت در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، ۷ هزار و ۴۹۹ جوان هلال‌احمر در سطح کشور در پایگاه‌های نوروزی به هموطنان ارائه خدمت کردند، اظهار داشت: بر این اساس در ۳ روز گذشته، ۱۸۴ هزار و ۵۷ مسافر به پایگاه‌های ثابت و ۷ هزار و ۳۴۰ مسافر نیز در پایگاه‌های سیار سازمان، خدمات لازم را دریافت کردند.

حبیبی با اشاره به اینکه در مجموع ۳۵ هزار و ۹۱۵ تن از مسافران نوروزی از خدمات پایگاه‌های نوروزی هلال‌احمر استفاده کردند، عنوان کرد: بر این اساس ۱۱ هزار و ۸۴۲ تن از هموطنان به خیمه‌های نماز مراجعه کرده و ۱۳ هزار و و ۹۵۹ تن از خدمات سلامت (سنجش قند و فشار خون) و ۱۰ هزار و ۱۱۴ تن از خدمات فضای دوستدار کودک بهره برده‌اند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر با اشاره به توزیع ۲۵۲ هزار و ۷۸۰ بروشور آموزشی، فرهنگی و اطلاع‌رسانی تا سومین روز از اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، افزود: ۹۴ هزار و ۱۵۱ تن از مسافران بروشورهای آموزشی و اطلاع‌رسانی، ۹۶ هزار و ۷۰۹ تن نقشه و ۶۱ هزار و ۹۲۰ تن سایر بسته‌های آموزشی و فرهنگی جمعیت هلال‌احمر را دریافت کرده‌اند.

به گزارش هلال احمر، حبیبی با بیان اینکه در مجموع در روز سوم اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی ۱۰۶ هزار و ۷۲۵ تن از هموطنان به پایگاه‌های طرح مراجعه کردند، خاطرنشان کرد: بر این اساس در روز سوم ۲۰ هزار و ۴۶۰ مورد خدمات، ارائه و ۱۴۴ هزار و ۵۴۶ مورد اقلام آموزشی، فرهنگی و اطلاع‌رسانی توزیع شده است.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر در خاتمه خاطرنشان کرد: در مجموع تاکنون ۱۹۱ هزار و ۳۹۷ مسافر نوروزی از خدمات طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی استفاده کردند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ