پلیس قلعه گنج ،موتورسیکلت حامل ۱۰۰ کیلو مواد افیونی را متوقف کرد

۲۵اردیبهشت،

فرمانده انتظامی قلعه گنج استان کرمان با اشاره به کمین ۴۸ ساعته ماموران انتظامی در برخورد با سوداگران مرگ از کشف یکصد کیلو گرم تریاک از یکدستگاه موتورسیکلت و دستگیری یک قاچاقچی در عملیات روز قبل پلیس خبر داد.

سرهنگ”پهلوان خسروی” با اعلام این خبر گفت: به منظور مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و برخورد با عناصر قاچاق مواد مخدر، ماموران انتظامی قلعه گنج با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی از حمل و انتقال محموله های مواد مخدر با استفاده از موتورسیکلت مطلع شدند.

وی افزود: در پی این اقدام اطلاعاتی، ماموران انتظامی مسیرهای مورد نظر را تحت کنترل قرار دادند و پس از ۴۸ ساعت کنترل عبور و مرور،به دو دستگاه موتورسیکلت مشکوک شدند.

فرمانده انتظامی قلعه گنج بیان کرد: پس از ورود این دو دستگاه موتورسیکلت به ایستگاه پلیس، ماموران انتظامی دستور ایست دادند که راکبین آن به دستور پلیس بی توجهی کرده و از محل فرار کردند.

“پهلوان خسروی ” خاطر نشان کرد: در این عملیات ،ضمن تعقیب و گریز قاچاقچیان توسط پلیس، یکدستگاه موتورسیکلت متوقف و در بازرسی از آن یکصد کیلو گرم تریاک کشف شد.

وی اظهار داشت : در این ماموریت، راکب موتورسیکلت که به ارتفاعات همجوار متواری شده بود شناسایی، محاصره و دستگیر شد و به همراه محموله کشف شده تحویل دستگاه قضایی شد.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ