پلیس از دستگیری قاتل مامور حراست نفت و گاز مارون خبرداد

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت:باتلاش شبانه روزی پلیس آگاهی قاتل مامور حراست نفت و گاز مارون دستگیر شد.

پلیس از دستگیری قاتل مامور حراست نفت و گاز مارون خبرداد

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حجت الله سفید پوست” در بیان جزییات خبر اظهار داشت : بدنبال وقوع یک فقره تیراندازی به سمت خودروی گشت حراست شرکت نفت وگاز مارون شهرستان رامشیر در ۲۵دی ماه سال جاری که منجر به فوت یکی از کارکنان حراست شد، موضوع بصورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: از همان لحظات اولیه با هدایت عملیاتی فرمانده انتظامی خوزستان، کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان با حضور در صحنه تحقیقات تخصصی و پلیسی را آغاز کردند.

سفید پوست عنوان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی با تلاش شبانه روزی و کاراطلاعاتی گسترده هویت قاتل و همدستانش و مخفیگاه قاتل در شهرستان اهواز را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد:ماموران پلیس آگاهی پس از هماهنگی قضایی طی یک عملیات منسجم وغافلگیرانه، مخفیگاه متهم را محاصره و در حالی که او قصد متواری شدن داشت با هوشیاری و سرعت عمل کاراگاهان پلیس دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان بابیان اینکه متهم درتحقیقات پلیس صراحتاً به تیراندازی منجر به قتل با انگیزه سرقت اعتراف کرد، افزود: یک دستگاه خودروی پژو مورد استفاده در صحنه قتل از مخفیگاه متهم کشف شد.

سفید پوست اظهار داشت:قاتل پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *