پلیس: شنای مختلط در ساحل ممنوع است!

۱فروردین ۱۳،

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه پلیس مخالف شنای مردم در دریا نیست، گفت: اما اینکه پسر و دختر جوان وارد آب شده و کنار ساحل نیز مردم شاهد این وضعیت باشند، سبب قضاوت نادرست افکار عمومی از مردم استان می شود.

عصر ایران: فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه پلیس مخالف شنای مردم در دریا نیست، گفت: اما اینکه پسر و دختر جوان وارد آب شده و کنار ساحل نیز مردم شاهد این وضعیت باشند، سبب قضاوت نادرست افکار عمومی از مردم استان می شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سردار حیدر عباس زاده در آخرین نشست خبری اش در سالجاری افزود: شنای مختلط سبب خدشه به عفت عمومی می شود و بسیار خوش بین هستیم در این خصوص همکاری شهروندان و مسافران را داشته باشیم.

وی افزود: اگرچه سال قبل هنوز به بوشهر نیامده بودم، ولی تصاویر شنای مختلط در ساحل این شهر مربوط به نوروز بوشهر در برخی سایت ها انتشار یافته و حرف و حدیث هایی را به وجود آورده بود، از این رو امسال اجازه نخواهیم داد چنین تصاویری از ساحل بوشهر به جامعه منعکس شود.

عباس زاده با بیان اینکه برای بهره مندی بانوان از دریا باید پلاژهایی ساخته شود، گفت: اگرچه این موضوع برعهده شهرداری ها می باشد، ولی در دیدار با آیت الله صفایی بوشهری و استاندار خواستار پیگیری آنها در این زمینه شده ام.


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *