پنجعلی: دهنوی باید عذرخواهی کند

۲۹خردادماه،

  محمد پنجعلی ابتدا در خصوص اتفاقاتی که در مورد دهنوی و مدیر برنامه‌های او با پرسپولیس و سپاهان پیش آمده، گفت: ‌اولا باید این را بگویم زمانی که ما بازی می‌کردیم واژه مدیر برنامه اصلا معنی نداشت و واقعا نمی‌دانم این موضوع یعنی چه. همه چیز پای غیرت و تعصب فرد بود. هر بازیکنی عاشق هر تیمی بود قراردادی امضا می‌کرد و پایبند قراردادش بود اما متاسفانه الان کارهای عجیب و غریب به طور مثال امضای قرارداد با دو باشگاه باب شده است.

به گزارش فارس، وی افزود: این موضوع غیر حرفه‌ای است و به نظرم به ۳۰ میلیون هوادار پرسپولیس بی‌احترامی شده است. این بازیکن حتی در خصوص استقلال نیز این رفتارها را که دور از اخلاق حرفه‌ای است، داشته است.

پنجعلی ادامه داد: ما باید با اینگونه رفتارهای غیر ورزشی که متاسفانه سپاهان و پرسپولیس را به جان هم انداخته برخورد جدی کنیم. در فوتبال الان بازارگرمی متاسفانه مد شده و به نظرم باید از اینگونه اشخاص شکایت شود و با این طرز تفکرها برخورد و حتی جرایم سنگینی در نظر بگیریم. یک مدیر برنامه نمی‌تواند با احساسات ۳۰ میلیون هوادار برخورد کند و قطعا هواداران با قداست پرسپولیس خواهان برخورد با این بازیکن می باشند. البته این را بگویم پوشیدن پیراهن پرسپولیس هم به این راحتی‌ها نیست.

مدیر پرسپولیس در پاسخ سؤالی که با توجه به مستندات باشگاه فکر می‌کنید رای نهایی چیست، گفت: ما فقط از قانون می‌خواهیم که برخورد کند. چیزی نیست که به نفع ما و یا به ضرر ما باشد. اجرای دقیق قانون برای این تخلف را می‌خواهیم. مطمئن باشید اگر برخورد نشود باز هم سایرین همرنگ این جماعت خواهند شد. باید کاری کنیم که الگویی شود که دیگران به خود اجازه این کار را ندهند.

پنجعلی در پایان در پاسخ سؤالی که اگر دهنوی بیاید، او را می‌بخشید یا خیر، گفت: دهنوی باید از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کند و سپس تصمیم می‌گیریم در آینده به ما کمک خواهد کرد یا خیر آن هم با نظر دایی. فقط امیدوارم همین الان جلوی این کار را بگیرند.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ