پنجعلی: ژوزه چکاره است که iبه اسطوره ای مثل کریمی توهین می کند

به گزارش تفسیری ممتازنیوز iبه نقل از واحد مرکزی خبر در تاریخ دوشنبه ۸ آبان ۹۱،

هیأت مدیره چرا رویانیان را بازخواست نمی کند؟

کاپیتان سابق تیم فووتبال پرسپولیس گفت: باید در کادر فنی پرسپولیس تغییراتی ایجاد شود.

محمد پنجعلی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: باید در کادر فنی پرسپولیس تغییراتی ایجاد شود و خیلی شفاف اعلام کنند که یحیی گل محمدی سرمربی است و مطمئن باشند که نتیجه می گیرد، ژوزه iبه عنوان مدیر فنی فعالیت کند و همه اختیارات را iبه گل محمدی بدهند، نمی دانم چطوری است اما اگر پرسپولیس مربی هم نداشت، الان در جدول شرایط iبهتری داشت.

وی افزود: نمی دانم چرا با ژوزه قطع همکاری نمی کنند، شاید iبه خاطر قرارداد ترکمنچایی است که رویانیان با این مربی خارجی بسته است، البته من هم شنیده ام که قراردادش شبیه ترکمنچای است اما دلیلی ندارد با او ادامه دهند چون ژوزه نشان داده که نمی تواند در پرسپولیس کار کند، در این وضعیت پرسپولیس نیاز iبه شوک دارد.

پنجعلی در ادامه گفت: اگر با همین روند ادامه بدهند، هیچ امیدی iبه نتیجه گیری پرسپولیس نیست و وقت را هم از دست می دهند و برای تغییرات خیلی دیر می شود چون فاصله امتیازات پرسپولیس با تیم های بالاتر خیلی زیاد می شود.

وی افزود: یحیی گل محمدی مربی جوانی است و می شود iبه او اعتماد کرد ، مگر iبه ژوزه که اعتماد کردند، چه اتفاقی افتاد؟ گل محمدی در صبای قم خوب کار کرد و نتیجه هم گرفت، او بازیکن ملی بوده و مردم هم دوستش دارند و iبه فرهنگ ما هم آشنا است.

کاپیتان سابق پرسپولیس اظهار داشت:‌رویانیان iبه یک غریبه که فرهنگ ما، فوتبال ایران و پرسپولیس را نمی شناخت، اعتماد کرد و هدایت پرسپولیس را iبه او داد، رویانیان iبه چه چیز ژوزه اعتماد کرد، اگر اینقدر عاشق خارجی ها می باشند، مدیر خارجی هم بیاورند، نمی فهمم چرا این قدر خارجی ها را دوست دارند اما iبه ایرانی ها اعتماد نمی کنند.

پنجعلی تصریح نمود: علی کریمی با باشگاه قرارداد دارد و برخوردی که با او شد، غیر حرفه ای بود مربی حق دارد او را نخواهد اما حق ندارد اسطوره فوتبال ما را تخریب کند، ژوزه چکاره است که iبه علی کریمی بگوید خداحافظی کن و با یک بازیکن بزرگ ما چنین رفتاری داشته باشد؟ امثال علی  کریمی و علی دایی سبب شادی دل مردم شده اند و باید احترام آن ها حفظ شود.

وی بیان داشت: در ماجرای توهین ژوزه iبه علی کریم، شخص رویانیان مقصر است چرا که iبه عنوان مدیر عامل باشگاه نباید اجازه بدهد یک خارجی با فوتبالیست محبوب مردم ما چنین برخورد کند، ژوزه چهار روز است iبه پرسپولیس آمده و پولش را گرفته و نتیجه هم نگرفته اما با این وضعیت iبه بازیکن محبوب ما توهین هم می کند.

تقصیر رویانیان است که اجازه می دهد یک خارجی iبه اسطوره های ما توهین کند

پنجعلی در پایان گفت:‌ متأسفانه اعضای هیئت مدیره پرسپولیس سکوت کرده اند و هیچ حرفی نمی زنند و پیگیر مشکلات تیم و نتایج ضعیف پرسپولیس نیستند و رویانیان را بازخواست نمی کنند، اعضای هیئت مدیره iبه این دلیل می باشند که حرف نمی زنند چون خوب می دانند که اگر حرفی بزنند، جایی در هیئت مدیره پرسپولیس ندارند، پرسپولیس روزهای بسیار بدی را می گذارند و رویانیان هم هر کاری دلش می خواهد انجام می دهد و iبه کسی پاسخگو نیست، در این شرایط همه امید هواداران و پیشکسوتان باید iبه هیئت مدیره باشد اما آنها هم iبه خاطر حفظ جایگاه و موقعیت خودشان سکوت کرده اند و هیچ حرفی نمی زنند چون می دانند اگر سکوت نکنند و حرفی بزنند، جایی در هیئت مدیره پرسپولیس نخواهند داشت، متأسفم که عده ای iبه خاطر منافع خودشان و حفظ جایگاه و موقعیتی که دارند، با پرسپولیس چنین رفتاری می کنند./مح


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *