پوتین:برای حمایت از طرح صلح عنان همه کار می کنیم

ولادیمیر پوتین در دیدار امروز خود با “کوفی عنان” در کاخ کرملین تاکید کرد: هر کاری برای حمایت از طرح صلح سوریه انجام می دهیم. ما از همان ابتدا از تلاشهای انجام شده برای بازگرداندن صلح به سوریه حمایت کرده و به این حمایت ادامه می دهیم.

رئیس جمهوری روسیه حمایت قاطع کشورش را از طرح نماینده سازمان ملل در امور سوریه برای بازگرداندن صلح به این کشور اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، “ولادیمیر پوتین” رئیس جمهوری روسیه گفت: هر کاری برای حمایت از طرح صلح سوریه انجام می دهیم.

وی در دیدار امروز سه شنبه خود با “کوفی عنان” در کاخ کرملین تاکید کرد: ما از همان ابتدا از تلاشهای انجام شده برای بازگرداندن صلح به سوریه حمایت کرده و به این حمایت ادامه می دهیم.
 
پوتین از نماینده سازمان ملل در امور سوریه خواست به تلاشهای خود برای حل بحران این کشور ادامه دهد. این در حالی است که شورای امنیت سازمان ملل به منظور بررسی راههای مداخله بیشتر در سوریه فردا تشکیل جلسه می دهد.
 
در این دیدار همچنین کوفی عنان با حساس ارزیابی کردن اوضاع سوریه گفت : بحران سوریه در وخیم ترین وضعیت خود است.

در همین حال یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از تماس تلفنی عنان با “هیلاری کلینتون” پیش از دیدارش با پوتین خبر داد.
 
بر این اساس واشنگتن در انتظار نتیجه دیدار فرستاده سازمان ملل و رئیس جمهوری روسیه است. آمریکایی ها امیدوارند این دیدار در مواضع روسها در مورد نحوه برخورد غرب با سوریه تغییر ایجاد کند.


عصر ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ