پورحیدری: قلعه نویی شاهکار کرده است

به گزارش تفسیری ممتازنیوز به نقل از ورزش ۳ در تاریخ دوشنبه ۱۵آبان،

 به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، منصور پورحیدری درباره شرایط استقلال اظهار داشت: متاسفانه بار دیگر لیگ تعطیل شد و این تعطیلی ها به استقلال ضربه خواهد زد. تیم ما شرایط خوبی را در پیش گرفته بود و حالا باید چندین روز با نفرات ناقص تمرینات را دنبال کنیم. در طول ۵۰ سال حضورم در فوتبال چنین مساله ای را ندیده بودم که مدتهای طولانی لیگ تعطیل شود.

وی ادامه داد: استقلال از ابتدای فصل با مشکلات بسیار زیادی از جمله مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کرد اما با تلاش های بی وقفه فتح الله زاده مشکلات تیم تا حدود زیادی حل شد؛ انشاءالله وزارت ورزش هم به زودی کمک مالی به ما خواهد کرد. با این شرایط به نظر من کادرفنی استقلال و در راس آن امیر قلعه نویی شاهکار کرده اند که توانسته اند این نتایج را کسب نمایند و صدرنشین جدول باشند.

پورحیدری در مقایسه استقلال کنونی با تیمی که با هدایت خود و بازیگری امیر قلعه نویی ۲۱ سال پیش قهرمان آسیا شد، افزود: آن تیمی که ۲۱ سال پیش قهرمان آسیا شد، نفراتش سالها در کنار هم بازی کردند و هماهنگی بسیار خوبی بین آنها وجود داشت. من احساس می کنم تیم کنونی هم می تواند موفقیت آن تیم را تکرار کند چراکه امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی به عنوان بازیکن قهرمان آسیا شده است و در کسوت مربیگری هم تجربه بسیار خوبی از حضور در لیگ قهرمانان آسیا دارد. احتمالا در نیم فصل استقلال تقویت خواهد شد تا با آمادگی بیشتری در مسابقات آسیایی شرکت کند.


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ