پورشیب هم برائ برنز می‌جنگد

۰۱م آذر ،

DSC_9112.jpg

در آغاز رقابت‌های کمیته انفرادی بیست و یکمین دوره مسابقه‌های جهانی کاراته در فرانسه ذبیح‌الله پورشیب با شکست در مرحله نیمه نهایی روز شنبه برائ کسب مدال برنز مبارزه خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از پاریس، در مبارزه‌های وزن ۸۴+ کیلوگرم مردان کە ۶۳ کاراته‌کار حضور داشتند، ذبیح‌الله پورشیب در دور اول ۹ بر صفر جاتاکوف از بلغارستان را شکست داد در دور دوم ۳ بر صفر نماینده مقدونیه را شکست داد، در دور چهارم و در حالی کە در وقت قانونی با حریف مراکشی مساوی بود، در پایان با نظر داوران برنده شد. هر ۵ داور مسابقه در قسمت رای‌گیری به نفع پورشیب رای دادند.

قهرمان بازی‌های آسیایی گوانگ‌جو در مرحله بعد نماینده مصر را شکست داد. این دیدار در وقت قانونی ۳ بر ۳ مساوی شد و در رای‌گیری سه داور به نفع پورشیب رای دادند و او به دور بعد راه یافت.

قهرمان کاراته آسیا در مرحله نیمه نهایی ۶ بر ۴ به نماینده ترکیه باخت و از راهیابی به فینال باز ماند. بدین ترتیب پورشیب برائ کسب مدال برنز روز شنبه به مصاف حریفی از ایتالیا می‌رود.

در مبارزه‌های وزن ۸۴- کیلوگرم هم کە آغاز شده علی فداکار در دور اول استراحت داشت در دور دوم با نتیجه ۵ بر صفر زانون از بنین را شکست داد. در دور سوم به مصاف بیسویچ از صربستان رفت و پس از اینکه در وقت قانونی صفر بر صفر به تساوی دست یافت با نتیجه ۳ بر ۲ در رای‌گیری داوران برنده اعلام شد و به دور بعد راه یافت.

فردا (پنجشنبه) در دومین روز این رقابت‌ها، امیر مهدی‌زاده در وزن ۶۰- کیلوگرم و سعید احمدی در ۶۷- کیلوگرم نمایندگان ایران در کمیته انفرادی خواهند بود و همچنین تیم ایران در کاتای تیمی به مصاف حریفان می‌رود.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ