پوشش تازه شقایق فراهانی درکلاه پهلوی+ عکس

۲۹م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

در قسمت دوازدهم کلاه پهلوی که جمعه هفدهم آذرماه پخش خواهد شد، شخصیت های حاضر در افتتاح خیابان همچون: حکمت، نقش محتشم السلطنه اسفندیاری، نورسته فرد و… به تهران بازمی گردند. مهرآفرین (گوهر خیراندیش) نیز طی گفت…

ممتازنیوز: در قسمت دوازدهم کلاه پهلوی که جمعه هفدهم آذرماه پخش خواهد شد، شخصیت های حاضر در افتتاح خیابان همچون: حکمت، نقش محتشم السلطنه اسفندیاری، نورسته فرد و… به تهران بازمی گردند. مهرآفرین (گوهر خیراندیش) نیز طی گفت و گویی با فرخ، به او به خاطر ازدواج با بلانش اعتراض می کند و امیدهایی برای آینده در او ایجاد می کند. از طرفی شادی نیز تحت تاثیر فعالیت های فرخ در سامان، تصمیم می گیرد برای زندگی به این شهر بیاید و در سامان درمانگاهی دایر کند.

در ادامه ماجرا با اعتراض فرخ به اغتشاش پیش آمده در مراسم تولد ولیعهد، نیکوکار (سیروس گرجستانی)تصمیم به برخورد با عوامل اغتشاش می گیرد و کریم و دوستانش را دستیگر می کند. همچنین در جلسه ای در تهران، تصمیم به تشکیل کانون بانوان ایران گرفته می گردد.

مخاطبان قسمت دوازدهم سریال کلاه پهلوی همچنین شاهد ادامه تدریس زبان فرانسه توسط بلانش در مدرسه دخترانه سامان خواهند بود. بلانش در کنار آموزش زبان اقدام به تبلیغ و ترویج فرهنگ اروپایی می کند که این مساله با اعتراض تهمینه و فاطمه مواجه می گردد.

از دیگر اتفاقهای این قسمت می توان به «پرونده سازی» برای «میرزا رضا» و دیگر معتمدان مذهبی شهر اشاره کرد که به درخواست فرخ صورت می گیرد. از این قسمت بازی «مژگان ربانی» بازیگر نقش «توران خواهر داوود خان» نیز در سریال کلاه پهلوی آغاز خواهد شد.

شبکه ایران


..
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *