پیروزی تیم ملی ایران مقابل کره جنوبی

تیم ملی ایران از ساعت ۲۰ امشب در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود ۱۰۰ هزار تماشاگر در چارچوب مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف کره جنوبی رفت و یک بر صفر به برتری رسید.

به گزارش فارس،جواد نکونام در دقیقه ۷۵ تک گل سه امتیازی ایران را به ثمر رساند.

ایران در این دیدار با درخشش لژیونرهایی مثل قوچان‌نژاد، دژاگه و گلزنی نکونام توانست از سد تیم قدرتمند کره جنوبی بگذرد آن هم در حالی که از دقیقه ۵۵ با اخراج مسعود شجاعی ۱۰ نفره شد. تیم ملی با این پیروزی به صعود به جام جهانی امیدوار شد. ضمن اینکه طلسم شکست ناپذیری ایران در کشورمان برابر کره جنوبی حفظ شد.

عبدالمالک بشیر داور سنگاپوری به پارک جونگ وو، پارک جو یونگ و بئموسئوک از کره و مهرداد پولادی از ایران کارت زرد نشان داد.

شجاعی در دقیقه ۵۵ با دریافت کارت زرد دوم از میدان اخراج شد. کارلوس کی‌ روش هم در دقیقه ۸۱ از روی نیمکت ایران اخراج شد.

با این پیروزی تیم ایران مثل کره جنوبی ۷ امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول قرار گرفت. ازبکستان در این گروه با ۵ امتیاز در رده سوم است و لبنان و قطر ۴ امتیازی در رده‌های چهارم و پنجم هستند.

ترکیب تیم ملی ایران:

مهدی رحمتی، پژمان منتظری، سید جلال حسینی،خسرو حیدری، جواد نکونام، اشکان دژاگه، آندرانیک تیموریان( از دقیقه ۸۹ مازیار زارع)، محمد نوری( از دقیقه ۶۵ پژمان نوری)، مسعود شجاعی، مهرداد پولادی و رضا قوچان نژاد( از دقیقه ۷۱ محمدرضا خلعتبری)

سرمربی: کارلوس کی‌ روش


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *