پیشنهاد هانوفر به مدافع استقلال

ورزش۳: مدافع تیم استقلال گفت: در صورتی که همه شرایط فراهم شود و مدیرعامل و سرمربی رضایت دهند، شاید راهی فوتبال آلمان شوم.

  علی حمودی در خصوص اینکه گفته می‌شود قرار است راهی تیم هانوفر آلمان شود،‌ گفت: مسئولان باشگاه من را در جریان این پیشنهاد قرار داده‌اند هرچند ظاهراً قرار است این نقل و انتقال در بین تعطیلات نیم‌فصل رخ دهد.

وی افزود: من با باشگاه استقلال قرارداد دارم و اگر کادر فنی و مدیرعامل باشگاه رضایت دهند برای پیشرفتم به کشور آلمان سفر خواهم کرد.

مدافع استقلال در ادامه گفت‌وگو با فارس تأکید کرد: من برای اینکه به تیم ملی برسم و در فوتبالم پیشرفت کنم از فولاد به استقلال آمده‌ام و حالا هم وقتی می‌بینم که با شرایط جدیدی روبه‌رو شدم، دوست دارم به کشور آلمان بروم.

حمودی در خصوص اینکه امیر قلعه‌نویی عزادار شده و آیا این اتفاق استقلال را دچار مشکل نمی‌کند، گفت: برای قلعه‌نویی آرزوی صبر و شکیبایی دارم و اعتقاد دارم همه بازیکنان باید به او کمک کنند که از این شرایط سخت روحی خارج شود. بازی با تراکتورسازی برای ما دشوار خواهد بود اما می‌خواهیم با پیروزی در آن مسابقه صدرنشین شویم و روزهای خوبی را برای هواداران استقلال رقم بزنیم.


مجله اینترنتی برترین ها سبک زندگی سلامت دکوراسیون موفقیت کودک

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ