پیش فروش خودرو پارس تندر به زودی آغاز می شود

محمدحسن گرمان اظهار داشت: خودروی پارس تندر بر اساس نیاز بازار و درخواست های مردم جهت ایجاد تغییرات ظاهری بر روی خودرو تندر ۹۰ به صورت مشترک در شرکت های پارس خودرو و رنو طراحی شده و به زودی شاهد تردد این محصول در خیابان ها خواهیم بود.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از آغاز ثبت نام متقاضیان خودرو فیس لیفت شده تندر ۹۰ به نام پارس تندر در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: این خودرو به زودی در بازار عرضه می شود.

به گزارش سایپانیوز، محمدحسن گرمان اظهار داشت: خودروی پارس تندر بر اساس نیاز بازار و درخواست های مردم جهت ایجاد تغییرات ظاهری بر روی خودرو تندر ۹۰ به صورت مشترک در شرکت های پارس خودرو و رنو طراحی شده و به زودی شاهد تردد این محصول در خیابان ها خواهیم بود.

وی در مورد قیمت گذاری خودرو پارس تندر افزود: قیمت این خودرو بر اساس تفاهمنامه با سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان و ستاد تعیین قیمت خودرو وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین کشش بازار تعیین و اعلام خواهد شد.

مدیرعامل سایپایدک و معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا خاطرنشان کرد: تغییرات صورت گرفته در این خودرو در قسمت های سپر جلو و عقب، صندوق عقب، شیشه و چراغ های عقب و تزیینات داخلی است و پیش بینی می شود در مرحله اول تعداد ۱۰ هزار دستگاه از این خودرو پیش فروش شود.


عصر ایران

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. مجیدحسینی گفت:

    قیمتش امروزتوکارخونه ۲۳۵۰۰۰۰۰تومن هست ۲۷/۱۰/۹۱

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *